logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XX Aukcja

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Nr kat.
Nr kat
Tytuł
title
Autor/Wytwórnia
artist/factory
Technika
technique
Wymiary
measurements
Cena wywoławcza
Starting bid
Cena uzyskana
Hammer price
1Koń, 1976 Bolesław GASIŃSKI
linoryt51,5 x 37 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2Szkic, 2002 Jacek GAWŁOWSKI
piórko50 x 35 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3Kosmos, 1986Rafał STRENT
akwaforta, akwatinta65 x 50 cm
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4Print 3/50, 2003 Zdzisław BEKSIŃSKI
grafika komputerowa33 x 48 cm
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5Przenikanie, 2002 Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK
tusz, piórko51 x 72 cm
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6Krajobraz alpejski, 2003 Stanisław RODZIŃSKI
pastel, papier36 x 48 cm
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
7Rzeka, 2002 Danuta MAKOWSKA
olej, płótno32,5 x 41 cm
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8Cisza, 1984 Iwona ORNATOWSKA-SEMKOWICZ
linoryt32 x 49 cm w świetle passe-partout
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
9Pożegnanie, 1999 Sylwia CABAN
pastel,41 x 48 cm
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10Bez tytułu, 2000 Ewa DZWONKOWSKA
gwasz, papier50 x 35 cm
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11Fitness club V,1998/1999 Romuald ORAMUS
akwaforta akwatinta22,5 x 16 cm
300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12studium aktu "Upadły anioł" Tadeusz BORUTA
olej, płótno75 x 90 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
13Obraz 018, 2000 Jan PAMUŁA
grafika komputerowa49 x 60 cm
550.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
14Świeca, 2003 Dariusz MLĄCKI
olej, technika własna na korku40 x 30 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
15Świąteczny toast,1972 Jan KUCZ
akwarela16 x 37 cm
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
16Kompozycje, 2002Apoloniusz WĘGŁOWSKI
ołówek, papier15 x 8,5 cm
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
17Kompozycja bez tytułu, 1993 Stanisław FIJAŁKOWSKI
grafika komputerowa20 x 15 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
18Oka mgnienie, 2000 Magdalena ABAKANOWICZ
tusz49,5 x 59,5 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
19Sen, 2002 Magdalena ABAKANOWICZ
tusz30 x 42 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
20praca z cyklu "Kalki" Maciej SZAŃKOWSKI
50 x 35 cm
750.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
21Głowa dziewczyny, 1923 Wlastimil HOFMAN
olej, płótno22,5 x 22,5 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
22Dwie dziewczyny, 1947 Wlastimil HOFMAN
olej, tektura46 x 71 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
23Pejzaż wiejski, 1950 Kazimierz LASOCKI
olej, płótno51 x 65 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
24Pejzaż, 1947 Jan KARMAŃSKI
olej, płótno40,5 x 50 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
25Syn marnotrawny opuszcza dom rodzinny Jacques CALLOT
akwaforta wykonana suchą igłą échoppe,papier żeberkowy, francuski, osiemnastowieczny (?) płyta 61 x 83 mm; odbitka obcięta wokół płyty z pozostawionymi marginesami 2-3 mm
300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
26Tanka z przedstawieniem Hajagriwa Malarz nieznany, Mongolia
farby mineralne, złocenia, jedwab, drewno27 x 33 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
27Akt, około 1905 -1910 Ludwik MISKY
olej, płyta70 x 51 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
28Dzikie róże Artur KLAR
olej, tektura34 x 25 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
29Jan Onufry Zagłoba, 1887 Franciszek KOSTRZEWSKI
akwarela, gwasz, papier30 x 23 cm w świetle passe partout
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
30Longinus Podbipięta, 1887 Franciszek KOSTRZEWSKI
akwarela, gwasz, papier30 x 23 cm w świetle passe partout
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
31Pejzaż włoski, początek XX wieku A MONTI
olej, płótno dublowane53 x 79 cm
7500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
32Motyw z Francji, 1925 Kasper POCHWALSKI
olej, płyta53 x 43 cm
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
33Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy Jerzy KOSSAK
olej, tektura35,5 x 36 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
34Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 Jerzy KOSSAK
olej,tektura60 x 48 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
35Modlący się Arabowie Feliks Michał WYGRZYWALSKI
olej, płótno naklejone na tekturę40 x 63 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
36Grób Absaloma w Dolinie Cedronu•, 1935 Aleksander LASZENKO
olej, płótno naklejone na tekturę50 x 34,5 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
37Białe róże w wazonie, około 1918 Olga BOZNAŃSKA
olej, tektura34,7 x 48,5 cm
48000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
65000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
38Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925 Aleksander MANN
olej, dykta40 x 28,5 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
39Prymule w dzbanku Ignacy PIEŃKOWSKI
olej, płyta36 x 30,5 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
40Pejzaż Iwan TRUSZ
olej, płyta46,5 x 67 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
41Pejzaż, 1932 Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause)
olej, tektura28 x 40 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
42Dziewczynka z ptaszkiem, około 1918 - 1927 Tadeusz MAKOWSKI
olej, płótno41,2 x 30 cm
130000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
130000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
43Po bitwie* Wiktor MAZUROWSKI
olej tektura70 x 96 cm
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
44Nad brzegiem jeziora, po 1945 Soter JAXA MAŁACHOWSKI
akwarela, gwasz, papier63 x 47 cm w świetle passe partout
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
45Pejzaż nadbrzeżny z łódką Ludwik MISKY
olej, tektura34,5 x 48 cm
5500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
46Kompozycja figuralna Stanisław DAWSKI
grafika, papier27,5 x 19,5 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
47Kompozycja figuralna Stanisław DAWSKI
grafika, papier27,5 x 19,5 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
48Akt, 1969 Vladimir NAIDITCH
tusz na papierze100 x 70 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
49Para półmisków owalnych*
KORZEC
porcelana malowana naszkliwnie32 x 42 cm, wysokość 5 cm
7000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
7500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
50Pokrow, Kijów, XVIII wiek Malarz wschodnioukraiński
olej, płótno96 x 61,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
51Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku Malarz szkoły wileńskiej (?)
olej, płótno65 x 57 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
52Portret Juliana Ursyna Niemcewicz*[1] (?) z insygniami Orderu Świętego Stanisława Malarz portrecista
olej, płótno77,5 x 64 cm
25000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
25000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
53Kompozycja Alfred LENICA
akwarela, papier32,5 x 46 cm
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
54Widok na górską rzekę Tadeusz SEWERYN
akwarela, gwasz, papier32,5 x 48,5 cm w świetle passe partout
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
55Miasteczko Czesław NICHNIROWSKI
akwarela, tektura23,5 x 39 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
56Zabudowania Bronisława RYCHTER-JANOWSKA
olej, tektura32 x 40 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
57Zielony wieczór, lata pięćdziesiąte XX wieku Roman SIELSKI
olej, tektura60 x 83,5 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
58Pejzaż górski Władysław GALIMSKI
olej, płótno72 x 101 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
59Plaża, lata sześćdziesiąte XX wieku Roman SIELSKI
olej, tektura33 x 48 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
60Frywolne dziewczęta, około 1961 Roman SIELSKI
olej, tektura34 x 50 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
61Żniwa, 1921 Tadeusz RYBKOWSKI
olej, płótno68,5 x 100,5 cm
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
62Śpiąca dziewczyna, 1949 Fryderyk PAUTSCH
olej, dykta75 x 108 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
63Kobieta z koszem Jan BERGER (Börger)
olej, płótno63,5 x 48 cm
5500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
64Sianokosy, 1902 Jan KLĘPIŃSKI
olej, płótno62 x 103,5 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
65Ostatnie akordy Chopina Julian STIK
olej, płótno69,5 x 97 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
66Nokturn, 1933 Bronisław JAMONTT
olej, tektura57 x 78,5 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
67Zegarek kieszonkowy z widokiem Warszawy
PATEK i CZAPEK - Genewa
koperta złota 18 kt; tarcza srebrna grawerowanaśrednica 50 mm
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
17000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
68Taca czworoboczna z widokiem na przełom Dunaju, Wiedeń (?), około 1820 – 1840
porcelana malowana naszkliwnie, złocenie z ornamentem rysowanym agatem30 cm x 30 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
69Kwiaty w wazonie Emil KRCHA
akwarela, papier44 x 30,5 cm w świetle passe partout
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
70Martwa natura z owocami Erno ERB
olej, tektura58,5 x 76,5 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
71a. Jeleń z łaniami.
b. Jeleń
Henryk WEYSSENHOFF
olej, drewnośrednica 26 cm
2400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
72Pejzaż z chmurami Otto Edward BORZEMSKI
olej, płótno44 x 33,5 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
73Pejzaż - późnym popołudniem Otto Edward BORZEMSKI
olej, płótno34 x 44 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
74Amazonka na koniu Stanisław WOLSKI
akwarela, papier44 x 31 cm
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
75Przejażdżka konna, po 1945 Eugeniusz GEPPERT
akwarela, papier20 x 28,5 cm w świetle passe partout
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
76Kot Alfons KARPIŃSKI
akwarela, papier24,5 x 30,5 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
77Poronin, 1925 Emil KRCHA
olej, farby metalizowane, tektura36 x 50 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
78Pejzaż wiosenny z kaczeńcami Wiktor KORECKI
olej, płótno69 x 99,5 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
14000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
79Pejzaż z chatami Władysław STAPIŃSKI
olej, płótno79 x 99 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
80Przeprawa promem, 1898 – 1908 Tadeusz RYBKOWSKI
akwarela, papier30 x 40 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
81Kozak na czatach Juliusz HOLZMÜLLER
akwarela, papier16,5 x 22 cm w świetle passe partout
1900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
82Zakopane, 1923 Max HANEMAN
olej, płótno93 x 136 cm
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
83Pejzaż miejski Romuald MALCZYK
olej, płótno50 x 61 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
84a. Karmienie drobiu. b. Zaganianie gęsi Malarz osiemnastowieczny
a. olej, deska b. olej, deskaa. 32 x 42 cm b. 32 x 42 cm
14000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
25000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
85Pejzaż zimowy, 1895 Juliusz MAKAREWICZ
olej, płótno naklejone na tekturę39,5 x 51,5 cm
20000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
86Zakopane, 1917 Marceli HARASIMOWICZ
olej, dykta24 x 15,5 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
87Zakopane, 1917 Marceli HARASIMOWICZ
olej, tektura24,3 x 16 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
88Pejzaż z brzozami Marceli HARASIMOWICZ
olej, tektura14 x 21 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
89Pejzaż morski Marceli HARASIMOWICZ
olej, tektura9.3 x 21 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
90Szabla turecka z głownią europejską. Turcja, Bałkany, XVIII/XIX wiek
Wytwórnia turecka
stal, biały metal, róg, drewno, skóradługość całkowita bez pochwy: 95 cm; w pochwie: 96 cm;
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
91Szabla francuska szwoleżera gwardii. Francja, Wersal, 1813
WERSAL - manufaktura cesarska
stal, brązdługość w pochwie 105,5 cm; długość głowni 88 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
92Pistolet oficerski francuski, około 1830
LIÈGE
łoże orzechowe, lufa ośmiogranna, czerniona; zamek kapisznowy, zdobionydługość: 31 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
93Atak strzelców konnych na artylerię rosyjską*, 1925 Wojciech KOSSAK
olej, płótno60,5 x 55 cm
55000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
60000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
94Gwiazdka legionowa, 1915 Wojciech KOSSAK
olej, płótno82 x 72 cm
32500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
95Zestaw dwunastu solniczek z łyżeczkami, z neorenesansową dekoracją o motywach antropomorficznych
srebrośrednica solniczki 7cm, wysokość 5,7 cm; długość łyżeczki 8,7 cm
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
96Kompozycja pejzażowa Jerzy NOWOSIELSKI
olej, płótno81 x 99 cm
100000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
97Łodzie, 1935 Maria JAREMA
monotypia49, 5 x 39 cm – wymiar papieru; 44,5 x 32 cm w świetle passe-partout
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5100.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
98Widok na kamienny most, 1923 Jan BOHUSZEWICZ
olej, tektura27,5 x 25,5 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
99Portret księdza Michała Symonowicza* Stanisław MARSZAŁKIEWICZ
litografia, papierkarta 46 x 32 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
100Portret dziewczyny, 1882Karol MILLER (Müller)
fotografia podmalowana; papier26,5 x 21,5 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
101Portret kobiety Józef MEHOFFER
kredka, papier60 x 46 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
102Brosza
złoto 14ct, diamenty8,5 x 4, 5 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
103Dzieci przy stole, 1929 Tadeusz MAKOWSKI
olej, deska30 x 40 cm
250000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
104Zachód słońca - szkic Stefan POPOWSKI
olej, dykta36 x 56 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
105O zachodzie słońca Wiktor KORECKI
olej, płótno54 x 61,5 cm
6500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
106Wnętrze w Pałacu w Wilanowie, 1936-1939 Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ)
akwarela, tektura48,5 x 34 cm w świetle passe partout
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
107Fragment starej zabudowy, 1900 Fernand COMBES
akwarela, papier46 x 36 cm
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
108Portret dziewczyny Józef MEHOFFER
pastel, papier18 x 111 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
109Akt siedzącej kobiety Wacław WĄSOWICZ
sangwina, papier99,5 x 68,5 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
110Portret dziecka, 1868 Henryk RODAKOWSKI
akwarela, papier36,8 x 35,6 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
111Pejzaż ze sztafażem, 1863 Adam MALINOWSKI
olej, płótno24 x 30 cm
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
112Waza dekoracyjna klasycystyczna, z uchwytami w formie główek kobiecych, Berlin, około 1780
BERLIN
porcelana biała, szkliwionawysokość 42,5 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
113Patera owalna z dekoracją kwiatową, Wiedeń około 1760
WIEDEŃ
porcelana malowana naszkliwnie, złocona; dekoracja reliefowa36 x 22,6 cm; wys. 9,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
114Orzeł, 1947 Stanisław BAGIEŃSKI
akwarela, papier50,5 x 73 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
115Figurka Paw Selb, Rosenthal, 1937Fritz Heidenreich
ROSENTHAL
porcelana malowana podszkliwniewys. 20 cm, szer. 22 cm;
3700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
116Pejzaż z bocianami, 1899 Karol HEIMROTH
olej, płótno na takturze29 x 48 cm
3200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
117Pejzaż nocny, 1898 Karol HEIMROTH
olej, dykta32 x 43,5 cm
3200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
118Portret góralki, 1937 Sylweriusz SASKI
olej, płótno51,5 x 37,5 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
119Kazimierz Dolny nad Wisłą, 1937Antoni ŁYŻWAŃSKI
olej, tektura42 x 35 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
120Autoportret, 1873 Hans THOMA
tusz, akwarela,papier podklejony płótnem21,9 x 16,4 cm
3800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
121Młody poeta (paź z koniem), 1897 Hans THOMA
rysunek piórkiem, lawowany tuszem i akwarelą, papier podklejony płótnem16,5 x 21 cm
2200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
122Prometeusz, 1809 Orest KIPRENSKI
kredka, kreda, papier żeberkowy z filigranem (korona i nieczytelny element)54 x 32,5 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl