Malarz wschodnioukraiński
50 | Pokrow, Kijów, XVIII wiek | olej, płótno | 96 x 61,5 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |