Danuta MAKOWSKA
Danuta (Glinka) Makowska ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych w 1956 roku w pracowni T. Kulisiewicza. Jest profesorem malarstwa na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Głównym tematem jej prac są pejzaże malowane nie w plenerze, ale "z pamięci". Przykładowe prace to: Góry, Zima, Jezioro.
7 | Rzeka, 2002 | olej, płótno | 32,5 x 41 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |