Zabudowania
(1872 Kraków - 1953 Kraków) |
olej, tektura |
32 x 40 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: B. RYCHTER - JANOWSKA |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 56 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |