Pejzaż włoski, początek XX wieku
olej, płótno dublowane |
53 x 79 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. MONTI |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 31 | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |