Frywolne dziewczęta, około 1961
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, tektura |
34 x 50 cm |
na odwrocie w lewym górnym rogu napisy: W. K. R. S – 2911 / Sielskij R. W / „żartibliwi diwczata” / k/ o 1961 r / 34 x 50 cm; po prawej stronie u dołu nieczytelna pieczęć
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 60 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |