Miasteczko
( działał w latach 1926 - 1930) |
akwarela, tektura |
23,5 x 39 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: C. Nichnirowski |
Czesław Nichnirowski według informacji zawartych w Słowniku artystów był malarzem warszawskim. Malował pejzaże, kompozycje kwiatowe, używał techniki olejnej. Wystawiał swoje prace malarskie w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie. Były to między innymi kompozycje zatytułowane Pieśń wieczorna, Wiosna, z roku 1926, Begonie, Maki, Wieczór, z roku 1927, Morskie Oko w Bacierowym Bagnie, z roku 1927, Georginie – z roku 1930.
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 55 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |