Pejzaż - późnym popołudniem
(działał w latach 1926 - 1938) |
olej, płótno |
34 x 44 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: O. BORZEMSKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 73 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |