Widok na kamienny most, 1923
(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure) |
olej, tektura |
27,5 x 25,5 cm |
sygnowany i datowany po środku u dołu: J. Bohuszewicz 1923 |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 98 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |