XVIII Aukcja
1 | Powołanie Przemysła na króla Czech, 1777 | Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE | akwaforta, rylec, sucha igła; papier cienki, jedwabisty chiński (?) | płyta 420 x 297 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | a. Collegium Maius, przed 1939. b. Kościół Świętego Idziego, przed 1939 | Stanisław RACZYŃSKI | drzeworyt, papier; kompozycja 154 x 140 mm; | a. 154 x 140 mm b. 167 x 122 mm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 750.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Synagoga w Sandomierzu, przed 1954 | Zofia ARTYMOWSKA | olej, płótno | 51,5 x 62,5 cm | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Pejzaż | Antoni de BRADÉ | olej, płótno; | 45,5 x 35,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Martwa natura z karafką, około 1960 | Edmund BURKE | olej, płótno | 74 x 61 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Martwa natura z dzbankiem, około 1960 | Roman ARTYMOWSKI | olej, płótno | 56 x 70 cm | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Pejzaż ze sztafażem, około 1780-1790 | Malarz końca XVIII wieku | gwasz, deska | 28 x 39 cm | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Pejzaż ze sztafażem, 1843 | F. von PLEHWE | olej, płótno dublowane | 46 x 60 cm | 11000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Dzbanek o kształcie ojnochoe, około 1815 | delikatna kamionka biała | wys. 18,5 cm, szer. 16 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
10 | Dzbanek do herbaty, Wiedeń 1834 | CHRYSTIAN SANDER | srebro próby 13, ucho drewniane | wys. 14 cm, szer. 27 cm; waga: 735 g | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Zając, 1931 | Tadeusz MAKOWSKI | olej, płótno | 16,5 x 21,5 cm | 28000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 29000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Motywa Architektury Swojskiej, 1913* | Jan Kanty GUMOWSKI | litografia, papier | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Motywy Architektury Polskiej, zeszyt 2, 1917 | Jan Kanty GUMOWSKI | litografia, papier | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
15 | Kompozycja, około 1955-1960 | Stefan Henryk WEGNER | olej, płótno | 81 x 55 cm | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Skalisty brzeg morza, 1849 | Henryk ZABIEŁŁO | olej, płótno | 69 x 91, 5 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Skalisty brzeg morza | Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI | olej, płótno | 51 x 72 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Szałas myśliwski | Aleksander CALAME | olej, papier naklejony na tekturę | 30 x 39 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Chałupy, 1932 | Rafał WĄSOWICZ | olej, tektura | 34 x 48 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Portret mężczyzny, 1841 | Monogramista EB | akwarela, kredka, ołówek, papier | 26,5 x 21,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Portret mężczyzny z brodą, w profilu, XIX wiek | Blanche d`ORLEANS | akwarela, papier | 34 x 26 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Portret Antoniny Anny z Czackich Krasińskiej* (?), około 1795 - 1800 | Malarz końca XVIII wieku | olej, płótno dublowane | 81 x 63 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Święty Jan Ewangelista, 1846 | Pierre PELEÉ | staloryt, papier | kompozycja 280 x 223 mm | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Portret pani Hélyot* | Gérard EDELINCK | miedzioryt, papier gruby welinowy | płyta 397 x 297 mm, kompozycja 389 x 289 mm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Ekstaza Świętej Teresy*, około 1650 | Malarz boloński | olej, blacha miedziana | 27,3 x 22,7 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Pejzaż górski | Artur KLAR | olej, tektura | 25 x 41 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Góralskie zagrody, około 1920 | Stanisław KAMOCKI | olej, tektura | 35,5 x 50,5 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Widok z przylądka Croisette pod Marsylią, 1914 | Joséphine VERNAY | akwarela, papier | 28 x 41 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Poranek, 1925 | Feliks Michał WYGRZYWALSKI | olej, płótno; 72 x 86 cm | olej, płótno; 72 x 86 cm | 17000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Dziewczyna w czepku, 1879 | Elżbieta JERICHAU - BAUMANN | olej, płótno | 51 x 42 cm | 14500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pejzaż z rozlewiskami | Józef RAPACKI | olej, dykta | 24 x 40 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Staw w parku | Michał Gorstkin WYWIÓRSKI | olej, tektura | 45 x 75 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Zespół jedenastu rysunków ze szkicowników artysty, 1889 - 1890 | Stanisław WYSPIAŃSKI | ołówek, papier | 63000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 63000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
34 | Kwiaty w wazonie, około 1920 | Olga BOZNAŃSKA | olej, tektura | 45 x 35 cm | 23000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 23000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Pejzaż z Rabki | Adam GRABOWSKI | akwarela, papier | 53 x 72 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pejzaż z chałupami | Ludwik KWIATKOWSKI | olej, tektura | 39 x 60 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Lądowanie krzyżowców – studium, około 1870 | Leopold LÖFFLER | olej, deska | 21,5 x 18 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Krzyżowcy – studium, około 1870 | Leopold LÖFFLER | olej, tektura | 30 x 42 cm | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
39 | Wnętrze, około 1920 | Alfons KARPIŃSKI | olej, tektura | 70 x 56 cm | 13000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Matka Boska, około 1960 | NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) | kredka, papier | 10 x 8,5 cm | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Widok na cerkiew, około 1950 | NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) | akwarela, tempera | 18 x 15,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Pejzaż miejski z kościołem, około 1960 | NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) | akwarela, tempera, papier | 14,8 x 21,7 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Antyczna scena rodzajowa, około 1900 | Malarz naśladowca Henryka Siemiradzkiego | olej, płótno dublowane | 64 x 102 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Napoleon i sfinks, 1902 | Wojciech KOSSAK | olej, płótno | 68 x 83cm | 30000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 32000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
45 | Portret panicza na koniu, 1931 | Wojciech KOSSAK | olej, płótno | 68 x 83 cm | 30000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
46 | Na grobli, 1934 | Zygmunt ROZWADOWSKI | olej, tektura naklejona na płytę | 49,5 x 66 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
47 | Czerkies na koniu - w karykaturalnym ujęciu, 1902 | Zygmunt ROZWADOWSKI | akwarela, papier | 24 x 34,5 cm w świetle passe partout | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
48 | Kara wiarołomnej A.D. 1068, przed 1923 | Marian WAWRZENIECKI | olej, płótno | 61 x 41 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
49 | Wiejska kobieta na progu domu , 1931 | Kazimierz OLPIŃSKI | akwarela, papier | 71 x 50 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
50 | Widok na wiejskie zabudowania, 1927 | Mieczysław REYZNER | olej, tektura | 34,5 x 47,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
51 | Portret kobiety, około 1920 | Olga BOZNAŃSKA | olej, tektura | 76 x 62 cm | 44000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 45000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
52 | Zasadzka, 1881 | Ludwik GĘDŁEK | olej, deska | 26 x 42 cm | 40000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 40000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
53 | Para włościan, 1899 | Walery PŁAUSZEWSKI | olej, deska | 23,5 x 35 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
54 | Wypas koni | J KONARSKI | olej, dykta | 20,5 x 24 cm | 14500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
55 | Domowa awantura | Franciszek KOSTRZEWSKI | ołówek, tusz lawowany; papier | 18 x 13,8 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
56 | Widok na ulicę Długą w Warszawie | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, tusz | 13 x 16,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Zajechał posłaniec | Stanisław KACZOR BATOWSKI | olej, tektura | 55 x 44 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Popas | Tadeusz AJDUKIEWICZ | olej, płótno | 42 x 59 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
59 | Album dziesięciu gwaszy, Chiny XVIII wiek | Malarz chiński | gwasz, papier ryżowy | 32,8 x 24,6 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
60 | Zestaw do likieru | szkło zielonkawe, dekoracje malowane emaliami | wys. karafinki 21 cm, średn. podstawki 24 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
61 | Bzy w wazonie | Mieczysław Korwin PIOTROWSKI | olej, tektura | 71 x 99 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Kompopzycja, około 1958-1960 | Alfred LENICA | tempera, tektura | 73 x 99 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
64 | Święta Maria Magdalena, XVII wiek | Malarz północnoeuropejski | olej, płótno | 82 x 69 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
65 | Portret mężczyzny w zbroi, około 1690-1700 | Malarz portrecista siedemnastowieczny | olej, płótno dublowane | 87 x 72 cm( kompozycja dostosowana do oprawy w owalną ramę) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
66 | Wczesne śniadanie, 1913 | Artur MARKOWICZ | olej, tektura | 17,5 x 28 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
67 | Mnich | Apoloniusz KĘDZIERSKI | akwarela, gwasz, papier | 15,5 x 11 cm w świetle passe-partout | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
68 | Anioł w geście błogosławieństwa, 1850 | Sebastian Ludwik Wilhelm NORBLIN | olej, płótno | 192 x 119 cm | 30000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
69 | Przystań w Białogrodzie nad Dniestrem, 1960 | Witold MONASTYRSKI | olej, płótno | 57,5 x 92 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Plaża,1960 | Roman SIELSKI | olej, tempera, tektura | 47 x 72,5 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
71 | a. Pejzaż z cyprysami i drogą, około 1910 -1920; b. Pejzaż z cyprysami nad morzem, około 1910 - 1920 | Iwan TRUSZ | a. olej, tektura; b.olej, tektura; | a.17 x 21 cm; b. 17 x 21 cm | 7400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
72 | Figurka starca – alegoria zimy z cyklu Czterech Pór Roku, około 1750 | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie | wys. 11,5 cm, szer. 3 x 3,5 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
73 | Naczynie na szparagi, ukształtowane à trompe l`oeil, około 1763-1774 (Punktzeit) | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie | wys. 14,5 cm, dł. 24 cm, szer. 12 cm | 22000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Portret Michała Szymanowskiego starosty wyszogrodzkiego*, około 1730-1740 | Malarz osiemnastowieczny | olej, płótno | 73 x 59,9 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
75 | Wizerunek króla Zygmunta I (?) | Malarz - portrecista dziewiętnastowieczny | ole, płótno | 79 x 63 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Pejzaż jesienny - wykopki | Roman KOCHANOWSKI | olej, tektura | 8,6 x 13,2 cm | 4800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Pejzaż z młynem, około 1970 | Wiktor KORECKI | ole, tektura | 35,5 x 60 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Portret cesarza Fryderyka III, początek XVI wiek | Malarz z Kręgu Mistrza Habsburgów | farby olejne, drewno dębowe | 29,5 x 19,5 cm na desce o wymiarach: 33 x 25 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
79 | Mak, 1958 | Michalina KRZYŻANOWSKA | olej, tektura | 33,5 x 28,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | Martwa natura z makami, 1925 | Zygmunt WALISZEWSKI | olej, płótno | 39 x 58 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Para starych ludzi, 1927 | Mieczysław (Moses) OLEY (Olej) | olej, tektura | 70 x 42 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Widok miasteczka w księżycową noc | Mojżesz LEJBOWSKI | olej, płótno | 39 x 51 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Portret Filipa Rudolfa hrabiego von Liechtenstein*, komendanta zamku w Kłodzku | Malarz z początku siedemnastego wieku | olej, płótno dublowane | owal 151 x 110 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
84 | Hełm zamknięty od zbroi kirasjerskiej „typu niderlandzkiego”, około 1620-1630 | Południowe Niemcy | materiał: stal kuta, złoto, skóra | wysokość dzwonu z grzebieniem – około 32 cm, szerokość około 19 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | Pejzaż z łąką kwiatową | Władysław Aleksander MALECKI | olej, płótno | 64,5 x 94,5 cm | 80000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Podwórko przy ulicy Ormiańskiej | Erno ERB | olej, deska | 45 x 36 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
87 | Domy, 1925 | Marcin Franciszek SAMLICKI | olej, dykta | 24,5 x 30,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
88 | Kwiaty w wazonie | Władysława AUGUSTYNOWICZ-DĄBROWSKA | akwarela, papier | 38,5 x 53,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
89 | Leśny parów | Henryk SZCZYGLIŃSKI | olej, tektura | 20 x 25 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
90 | Talerze z dekoracją Zwiebelmuster, około 1740-1770 | MIŚNIA | porcelana, malowana podszkliwnie kobaltem,naszkliwnie czerwienią, zielenią, fioletem, złocona | średn. 22,5 cm ÷ 22,2cm; wys. 2, 4cm; | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
91 | Ułan wojska polskiego, 1926-1939 | Zygmunt ROZWADOWSKI | akwarela, papier | 33 x 48 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | Pejzaż górski | Antoni PROCAJŁOWICZ | olej, płótno | 35,5 x 54,5 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | Akt kobiecy, 1921 | Franciszek TUREK | akwarela, papier | 67 x 46 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Za sterem Mariety | Feliks Michał WYGRZYWALSKI | olej, płótno | 52 x 72 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
95 | Martwa natura z gałęzią kaliny | Henryk LEWENSZTADT | olej, dykta | 50 x 61 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
96 | Huculski targ | Fryderyk PAUTSCH | olej, tektura | 23,5 x 35 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
97 | Huculska procesja, około 1905 | Władysław JAROCKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 36 x 46 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |