Walery PŁAUSZEWSKI ,Para włościan, 1899 , olej, deska, 23,5 x 35 cm

Para włościan, 1899

(1883 Vesoul - 1908 Clichy-Levallois)

olej, deska
23,5 x 35 cm
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: W. Płauszewski / 1899

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XVIII Aukcja2002-10-26 00:00:0053
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)