Para włościan, 1899
(1883 Vesoul - 1908 Clichy-Levallois) |
olej, deska |
23,5 x 35 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: W. Płauszewski / 1899 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 53 | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |