Portret mężczyzny w zbroi, około 1690-1700
olej, płótno dublowane |
87 x 72 cm( kompozycja dostosowana do oprawy w owalną ramę) |
na odwrocie wypisane farbą numery inwentarzowe muzealne: DMNKCz 113 |
Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 65 | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |