Portret Filipa Rudolfa hrabiego von Liechtenstein*, komendanta zamku w Kłodzku
olej, płótno dublowane |
owal 151 x 110 cm |
napisy: po prawej stronie pod herbem: AETATIS SUAE 29 / 1612 po lewej stronie późniejszy napis: PHIL.RUD.GR. VON / LICHTENSTEIN / LANDESHAUPTMANN / ZU GLATZ. |
* Philip Rudolf von Lichtenstein, urodzony w 1583 roku, był dowódcą jednego z oddziałów cesarskich w czasie wojny trzydziestoletniej. W 1624 roku został starostą i komendantem zamku w Kłodzku.
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 83 | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |