Podwórko przy ulicy Ormiańskiej
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, deska |
45 x 36 cm |
sygnowany po prawej stronie na dole: EErb na odwrocie: Ein Höfchen (Ormiańska str.) | Erb |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 86 | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |