Figurka starca – alegoria zimy z cyklu Czterech Pór Roku, około 1750
porcelana malowana naszkliwnie |
wys. 11,5 cm, szer. 3 x 3,5 cm |
sygnowana z boku przy cokole: skrzyżowane miecze położone kobaltem; od spodu naniesiony numer inwentarza muzealnego: DMNK-Cz. 496 |
Stan zachowania: retusze założone na prawej ręce Pochodzi ze zbiorów książąt Czartoryskich |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 72 | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |