Pejzaż ze sztafażem, 1843
olej, płótno dublowane |
46 x 60 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu:: F. v. Plehwe | J. 1843 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 8 | 11000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |