Antyczna scena rodzajowa, około 1900
olej, płótno dublowane |
64 x 102 cm |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 43 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |