Monogramista EB ,Portret mężczyzny, 1841 , akwarela, kredka, ołówek, papier, 26,5 x 21,5 cm

Portret mężczyzny, 1841

akwarela, kredka, ołówek, papier
26,5 x 21,5 cm
sygnowana po prawej stronie monogramem: E B 1841
na odwrocie tuszem wypisane: B(..)ipudny; numery inwentarzowe muzealne: D.M.N.K. – Cz.944, nalepka z numerem: 26

Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich.
Rama dziewiętnastowieczna. Do oprawy od tyłu włożony prospekt wydawnictwa Augusta Emmanuela Glűcksberga z Warszawy z dnia 31 grudnia 1841 roku dotyczący prenumeraty Obrazu Historyi Powszechnej.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XVIII Aukcja2002-10-26 00:00:0020
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)