Portret mężczyzny, 1841
akwarela, kredka, ołówek, papier |
26,5 x 21,5 cm |
sygnowana po prawej stronie monogramem: E B 1841 na odwrocie tuszem wypisane: B(..)ipudny; numery inwentarzowe muzealne: D.M.N.K. – Cz.944, nalepka z numerem: 26 Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich. |
Rama dziewiętnastowieczna. Do oprawy od tyłu włożony prospekt wydawnictwa Augusta Emmanuela Glűcksberga z Warszawy z dnia 31 grudnia 1841 roku dotyczący prenumeraty Obrazu Historyi Powszechnej. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 20 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |