Wypas koni
olej, dykta |
20,5 x 24 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Konarski |
Obraz swoim tematem i , co najważniejsze, stylistycznie przywodzi
skojarzenia z twórczością malarską artystów polskich działających w
Monachium, skupionych wokół J. Brandta i A. Wierusza Kowalskiego. Według
niektórych historyków• właśnie Alfred Wierusz Kowalski podpisywał
niektóre swoje prace malarskie nazwiskiem Konarski, zwłaszcza te, które
stawały się ofertą handlową składaną szerszej publiczności.
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 54 | 14500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |