XXII Aukcja
1 | Świąteczny toast,1972 | Jan KUCZ | akwarela | 16 x 37 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Obraz 018, 2000 | Jan PAMUŁA | grafika komputerowa | 49 x 60 cm | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Obraz 019 | Jan PAMUŁA | grafika komputerowa | 49 x 60 cm | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Moje tęsknoty, 2001 | Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK | tusz, piórko, papier | 70 x 50 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Młode lata, 1984 | Grażyna GIERAŁTOWSKA-KUCZ | litografia, papier | 24 x 19 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Przenikanie, 2002 | Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK | tusz, piórko | 51 x 72 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Fitness club V,1998/1999 | Romuald ORAMUS | akwaforta akwatinta | 22,5 x 16 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Pożegnanie, 1999 | Sylwia CABAN | pastel, | 41 x 48 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Sen, 2002 | Magdalena ABAKANOWICZ | tusz | 30 x 42 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Kompozycja 02 | Dorota GRYNCZEL | akwarela, papier | 73 x 51 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Czcionki | Zdzisław OLEJNICZAK | Linoryt, papier | 34,5 x 50 cm | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Kosmos, 1986 | Rafał STRENT | akwaforta, akwatinta | 65 x 50 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Dworek, 2005 | Aleksander FRANKO | akwarela | 47 x 61 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Widok na Wielki Staw Polski i Wołoszyn, 1923 | Aleksander MROCZKOWSKI | olej, płótno | 67,5 x 99 cm | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta | DELFT De Porceleyne Fles | fajans malowany podszkliwnie kobaltem | średnica 42 cm, wysokość 7 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Madonna, 1943 | Wlastimil HOFMAN | olej, karton | 28,5 x 27 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Portret Steffena Augustyna*, 1942 | Wlastimil HOFMAN | olej, płyta | 46 x 38 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Portret Steffena Augustyna*, 1941 | Wlastimil HOFMAN | olej, płyta | 29,5 x 26 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Sanna | Adam SETKOWICZ | akwarela, papier | 14 x 25,5 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Pejzaż zimowy | Stefan DOMARADZKI | olej, płótno | 37 x 78 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Pejzaż zimowy | Zygmunt ROZWADOWSKI | olej, tektura | 47 x 57 cm | 5800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Leśna droga zimą | Wiktor KORECKI | olej, tektura | 34 x 46 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Zakopane, Dolina Strążyska | Marceli HARASIMOWICZ | olej, płótno | 34 x 44 cm | 2600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Pejzaż zimowy z zagrodami góralskimi | Mieczysław FILIPKIEWICZ | olej, płótno naklejone na płytę | 38 x 44 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Śnieg nad Sekwaną, 1911 | Odo (Otton) DOBROWOLSKI | tusz, papier | 51,5 x 66,5 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Pejzaż | Zenon KONONOWICZ | olej, tektura | 18 x 34 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Pejzaż z chatą | Syriusz KORNGOLD | olej, tektura | 22,5 x 32 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Rzeźba przedstawiająca charta, około 1930 | Joseph KÖRSCHGEN | stop cynowy | wys. 19, dł. 32 cm | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Figurka Paw Selb, Rosenthal, 1937 | Fritz Heidenreich ROSENTHAL | porcelana malowana podszkliwnie | wys. 20 cm, szer. 22 cm; | 3700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Róże w wazonie | Mieczysław FILIPKIEWICZ | olej, tektura | 35 x 48 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Kwiaty w wazonie | Władysława PIĄTKOWSKA | olej, płyta | 30 x 33 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Martwa natura | Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA | olej, tektura | 40 x 23 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Martwa natura z kwiatami i owocami, 1934 | Leon MICHALSKI | olej, tektura | 48 x 34 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Pejzaż | Edmund CIECZKIEWICZ | olej, płyta | 32 x 39,5 cm | 2400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Pejzaż jesienny | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | olej, płótno naklejone na tekturę | 46 x 62,5 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pejzaż z Lanckorony, 1927 | ANERI - Irena WEISSOWA | olej, tektura | 35,5 x 57,5 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Pejzaż | Leon WYCZÓŁKOWSKI | olej, płótno | 42 x 62 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 21000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Pejzaż zimowy | Iwan TRUSZ | olej, płyta | 18 x 14 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
39 | Pejzaż górski z drzewami, 1931 | Stanisław GAŁEK | olej, płyta | 79,5 x 53 cm | 3700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Kwiaty w wazonie | Stefan BUKOWSKI | olej, płyta | 46,5 x 59 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Martwa natura na stole | Roman SIELSKI | gwasz, tektura | 58 x 83 cm | 9500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Pejzaż z Raby, 1923 | Stanisław KOPYSTYŃSKI | olej, tektura | 49 x 69 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Pejzaż z drzewami | Henryk SZCZYGLIŃSKI | olej, płyta | 40,5 x 53 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Pejzaż wiejski | Gerhard BEUTHNER | olej, tektura | 25 x 34 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
45 | Wiejski pejzaż ze sztafażem | Maria WODZICKA | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
46 | Wazonik ze szkła powlekanego dekorowany motywem czeremchy | EMILE GALLÉ | szkło warstwowe, powlekane, matowione, trawione | wysokość: 8 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
47 | Pojemnik ceramiczny z przykrywką | Wytwórnia niemiecka | czerwona kamionka | wysokość 11,5 cm, średnica 6,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
48 | Portret kobiety (Marii bar. Taube ?) | Zbigniew PRONASZKO | olej, płótno | 41 x 32 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
49 | Portret kobiety | Tadeusz PRUSZKOWSKI | olej, płótno | 71 x 64 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
50 | Portret oficera | Tadeusz PRUSZKOWSKI | olej, tektura | 36 x 26 cm; | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
51 | Powstańcy warszawscy | Jadwiga KONIUSZEWSKA | akwarela, tempera, papier | 43 x 31 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
52 | Rozmowa przy kieliszku wina | Maja BEREZOWSKA | akwarela, tusz, papier | 17,5 x 24,5cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
53 | Scena z dzbanem | Maja BEREZOWSKA | tusz, papier | 20,5 x 28,5cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
54 | a. Flakonik toaletowy ze szkła hialitowego. b. Talerzyk ze szkła hialitowego. | Jiżikovo Udoli koło Novych Hradów (dawniej Silberg), huta G. Buquoya (Graflich Buquoysche Hutte) | a. szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia b.szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia | a. wys. 6 cm, szer. 8,7 cm b. średn. 15,8 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
55 | Naczynia serwisowe do herbaty: dwa imbryki i mlecznik Anglia, koniec XVIII wieku | ETRURIA (WEDGWOOD) | czarna kamionka; wys. 13 cm, szer. 26 cm | a. wys. 13 cm, szer. 26 cm b. wys. 11 cm, szer. 21,5 cm c. wys. 5,5 cm, szer. 13 cm | 9300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
56 | Sosjerka, Korzec, około 1800 | KORZEC | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 10 cm, długość 25 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Podstawa pod wazę do zupy, Korzec, około 1815-1820 | KORZEC | porcelana malowana naszkliwnie, złocona na łapach | średnica dolna 24,2 cm, średnica górna 13,7 cm, wysokość podstawy 8,1 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Odpoczynek z końmi | Józef BRANDT | akwarela, papier naklejony na tekturę | 19,5 x 16 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
59 | Głuszec, 1934 | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | olej, płótno | 92,5 x 110 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
60 | O zachodzie słońca | Wiktor KORECKI | olej, płótno | 54 x 61,5 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
61 | Pejzaż jesienny | Henryk SZCZYGLIŃSKI | olej, tektura | 50 x 39 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
62 | Lago Maggiore o zachodzie | Bronisława RYCHTER-JANOWSKA | olej, tektura | 35 x 38,5 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Brzeg morski w Karwi, 1924 | Marceli HARASIMOWICZ | olej, tektura | 25 x 35 cm | 2600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
64 | Morze w blasku księżyca, 1931 | Soter JAXA MAŁACHOWSKI | pastel, papier | 49 x 64,5 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
65 | Pejzaż wiejski, około 1930 | Zbigniew PRONASZKO | olej, płótno | 60 x 70 cm | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 17000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
67 | Pejzaż, 1918 | Bolesław KUDEWICZ | olej, tektura | 33 x 53 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
68 | Pejzaż podgórski | Antoni PROCAJŁOWICZ | olej, płótno | 35,5 x 54,5 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
69 | W sadzie, 1934 | Zygmunt MILLI | olej, płótno | 48,5 x 66 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Mazowiecka zagroda, 1939 | Fryderyk Antoni HAYDER | olej, płótno naklejone na płytę | 42 x 56 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
71 | Kościół ss Klarysek w Bydgoszczy | Władysław ROGUSKI | litografia barwna | 37 x 23 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
72 | Zaułek starego miasta | Fryderyk PAUTSCH | olej, dykta | 30 x 24 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
73 | Modlący się Żydzi | Stanisław GROCHOLSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 61,5 x 51 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Talerz z żółtym lwem, około 1738 | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie | średnica 30,2 cm, wys. 5,3 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
75 | Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów 1774-1814 (okres Marcoliniego) | MIŚNIA | porcelana, malowana naszkliwnie, złocona | wysokosć 11 cm, średnica 14 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918 | Julian FAŁAT | akwarela, papier | 27,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Pejzaż górski zimą, około 1920 | Jan REMBOWSKI | olej, tektura | 34 x 48 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Kapliczka w górach,1920 | Seweryn BIESZCZAD | akwarela, gwasz, papier | 72 x 48 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
79 | Pejzaż zakopiański, 1959 | Tibor CSORBA | akwarela, papier | 45,5 x 34,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | Filiżanka, około 1715-1719* | MIŚNIA | porcelana, malowana złotem i czerwoną farbą, dekoracja reliefowa | wysokość 8 cm, średnica 6,2 cm; | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Rondelek, z rączką drewnianą, 1774-1814 (okres Marcoliniego) | MIŚNIA | porcelana, malowana naszkliwnie, złocona | wys. 7,5 cm, średn. 18 cm, dł. 35 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Żołnierz na koniu, 1920 | Leonard WINTEROWSKI | olej, tektura | 45,5 x 34 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Patrol na postoju przy ognisku, 1938 | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 55 x 80 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
84 | Modelka, około 1909 | Franciszek ŻMURKO | olej, płótno | 60 x 53 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | Monguolf*, 1929 | Jan BOHUSZEWICZ | olej, tektura | 30 x 35 cm | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Most w Wenecji, 1924 | Jan BOHUSZEWICZ | olej, tektura | 26,5 x 38 cm | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
88 | Para kandelabrów drewnianych trójramiennych | drewno ze śladami polichromii wielobarwnej | wysokość 88 cm, szerokość 70 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
89 | Ineczka, 1929 | Witold Tadeusz MARS | olej, tektura | 33 x 24,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
90 | Dziewczyna w chuście, około 1905 | Antoni PROCAJŁOWICZ | Litografia barwna na papierze | 40,5 x 32 cm w świetle passe-partout | 1400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
91 | Anioł prowadzący kobietę dosiadającą konia, 1929 | Maksymilian BROŻEK | olej, tektura | 39 x 49 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | Akt | Władysław GRANZOW | olej, tektura | 58 x 46 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | W garderobie, 1935 | Marek ŻUŁAWSKI | olej, płótno | 70 x 52,5 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Lwowski pejzaż | Piotr OBAL | olej, tektura | 60 x 45 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
95 | Pejzaż miejski | Jan WODYŃSKI | olej, płyta | 50 x 60 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
96 | Wybrzeże skaliste w Bretanii, 1982 | Hanna RUDZKA-CYBISOWA | olej, papier | 29 x 41,5 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
97 | Widok parku w Puławach | Antoni ROGOWSKI | olej, płótno | 47 x 60 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
98 | Brama w Słonku, 1927 | Jan BOHUSZEWICZ | olej, tektura | 44,5 x 34,5 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
99 | Zakątek pod lodowcem, 1928 | Jan BOHUSZEWICZ | olej, tektura | 32,5 x 42 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
100 | Martwa natura na stole z kwiatami | Jan CYBIS | olej, płótno | 44 x 54 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
101 | Pejzaż wiejski z krzyżem, 1926 | Henryk GRUNWALD | olej, płótno | 81 x 69 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
102 | Przeprowadzka | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno | 100 x 105 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 28000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
103 | Bzy w wazonie | Adam GRABOWSKI | akwarela, papier | 56 x 41,5 cm w świetle passe-partout | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
104 | Martwa natura z tancerką | Jan CHWIERUT | olej, tektura | 48 x 37 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
105 | Martwa natura z owocami | Janusz STRZAŁECKI (JAST) | akwarela, papier | 20 x 29 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
106 | Martwa natura z kwiatami | Helena LUSTGARTEN-OGRODZKA | olej, płótno | 39 x 48 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
107 | Begonie | Zofia ARTYMOWSKA | olej, płótno | 38,5 x 38,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
108 | Kwiaty w wazonie | Błażej IWANOWSKI | olej, płyta | 61,5 x 50 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
109 | Portret dziewczynki | Olga BOZNAŃSKA | olej, tektura | 34,5 x 26,5 cm | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 36000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
110 | Wnętrze kościółka we Frydmanie. 1919 | Stanisław KAMOCKI | olej, płótno | 96 x 105,5 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
111 | Widok na kościół, 1966 | Jan BETLEY | olej, płótno | 44 x 56 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
112 | Spojrzenie w lustro | Włodzimierz BŁOCKI | akwarela, tektura | 115 x 90 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
113 | Pejzaż z zagrodą | Erwin ELSTER | olej, tektura | 27 x 35,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
114 | Rzeka | Ludwik MISKY | olej, tektura | 23 x 35 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
115 | Portret górala | Karol SPORN | olej, płótno | 47 x 35 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
116 | Pejzaż górski | Ludwik STASIAK | olej, tektura | 35 x 48 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
117 | Studium do Przemysława napadniętego w Rogoźnie przez margrabiów brandenburskich (litografii lub obrazu olejnego), [1862 lub przed 1865] | Aleksander LESSER | pędzel, pióro, tusz, akwarela, światła białym gwaszem na fotografii z rysunku wykonanego ołówkiem i kredką, naklejonej całą powierzchnią na tekturę | 28 x 35 cm w świetle starego passe-partout. | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
118 | Portret mężczyzny | Jan MATEJKO | ołówek, papier | 26 x 19 cm w świetle passe-partout | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
119 | Portret Antoniego Jelenkiewicza, 1906 | Stanisław LENTZ | olej, płótno | 100 x 80 cm | 38000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
120 | Uliczka w Monachium | Karl ROHRHIRSCH | olej, płyta | 14 x 18 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
121 | Nabrzeże rybackie | Friedrich THURAU | olej, tektura | 24 x 30 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
122 | Grajek | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, gwasz, papier | w świetle passe-partout 34 x 24 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
123 | Żyd czytający Księgę | Erno ERB | olej, tektura | 54,5 x 40,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
124 | Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku | Malarz szkoły wileńskiej (?) | olej, płótno | 65 x 57 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
125 | Święta Maria Magdalena, XVII wiek | Malarz północnoeuropejski | olej, płótno | 82 x 69 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
126 | Portret damy | Karol MILLER (Müller) | olej, płótno | 130 x 97 cm | 38000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
127 | Martwa natura z kwiatami i owocami | Władysław ŚLEWIŃSKI | olej, płótno | 34,5 x 50 cm | 160000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 160000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
128 | Pojedynczy patrol | Jan CHEŁMIŃSKI | akwarela, tektura | 24 x 18 cm w świetle passe-partout | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
129 | Sanna | Wiktor KORECKI | olej, tektura | 47 x 56,5 cm; | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
130 | Dywan o wzorze heratu, około 1900 | Wytwórnia perska | wełna, bawełna, węzły asymetryczne | 315 x 270 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
131 | Serwis obiadowy porcelanowy | BOHEMIA, Czechosłowacja | porcelana szkliwiona, na kołnierzu złoty pasek | 30000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |