Jan BOHUSZEWICZ ,Monguolf*, 1929 , olej, tektura, 30 x 35 cm

Monguolf*, 1929

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

olej, tektura
30 x 35 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Bohuszewicz- 924
na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: ..huszewicz |..ad Jeziorem Dobiaco** | ..Lago di Dobiaco) | ..Lac Dobiaco) | ..guolfo Dobiaco 1929, oraz ołówkiem na tekturze: (24) | 784 | Monguolf 29 JBohuszewicz

* Monguolf - po niemiecku Welsberg, miasto w regionie Alta Pusteria, sąsiadujące z Dobiaco.

** Dobiaco - po niemiecku Toblah, stolica regionu Alta Pusteria, górska architektura charakterystyczna dla pogranicza austriacko-włoskiego.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXII Aukcja2005-12-12 00:00:0085
3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)