Jan BOHUSZEWICZ ,Brama w Słonku, 1927 , olej, tektura, 44,5 x 34,5 cm

Brama w Słonku, 1927

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

olej, tektura
44,5 x 34,5 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: Genua - 27 Jan. Bohuszewicz
na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: 591 Jan Bohuszewicz | „Brama w słonkui" | (Portico al. Sole) | (Portail au Soleil) | Genua-Boccadase 1) 1927 oraz ołówkiem na tekturze: Portyk w słońcu| Boccadase 27 JBohuszewicz
1) Boccadase - położona przy wybrzeżu morskim dzielnica Genui

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXII Aukcja2005-12-12 00:00:0098
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)