Uliczka w Monachium
(1875 Monachium - 1954 Greding) |
olej, płyta |
14 x 18 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. ROHHIRSCH | MUNCHEN. |
Karl Rohrhirsch do 1927 działał w Monachium. Później przeniósł się do Greding. Tworzył zawsze wierny tradycjom „monachijskiej szkoły malarskiej". Często malował ulice swojego rodzinnego miasta oraz pejzaże alpejskie.
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 120 | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |