Portret górala
((?) - (?)) |
olej, płótno |
47 x 35 cm |
sygnowany po lewej stronie u góry: K. Sporn. | Kraków 21/III 89. |
Karol Sporn był uczniem Jana Matejki. Pracował przy polichromii kościoła Mariackiego w Krakowie. Wystawiał swoje prace, głównie krajobrazy, w latach 1892-1894.
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 115 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |