Karol SPORN ,Portret górala , olej, płótno, 47 x 35 cm

Portret górala

((?) - (?))

olej, płótno
47 x 35 cm
sygnowany po lewej stronie u góry: K. Sporn. | Kraków 21/III 89.

Karol Sporn był uczniem Jana Matejki. Pracował przy polichromii kościoła Mariackiego w Krakowie. Wystawiał swoje prace, głównie krajobrazy, w latach 1892-1894.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXII Aukcja2005-12-12 00:00:00115
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)