Most w Wenecji, 1924
(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure) |
olej, tektura |
26,5 x 38 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Bohuszewicz 924
na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: 439 Jan Bohuszewicz | „Most kialto w Wenecji" | (Ponte kialto) | (Ponte kialto) | Wenecja 1924 oraz ołówkiem na tekturze: (14) | 439 | kialto | Wenezie 924 JBohuszewicz |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 86 | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |