XXIV Aukcja
(11.04.2013 godz. 21:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Wiejska droga | Jerzy CHODOR | olej, płótno | 46 x 61 cm | 1600.00 PLN (516,13USD, 392,16EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Tulipany | Aleksander FRANKO | akwarela | 42,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (193,55USD, 147,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Róże | Aleksander FRANKO | akwarela | 58 x 48 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) |
4 | Przed śniadaniem | Witold PODGÓRSKI | olej, akryl | 50 x 45 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Konie/Kętrzyn 2009 | Justyna JASZCZEWSKA | sucha pastel | 70 x 100 cm | 1400.00 PLN (451,61USD, 343,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Architektura | Andrzej STRUMIŁŁO | olej, płótno | 70 x 100 cm | 16000.00 PLN (5161,29USD, 3921,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Rozmowa koloraturowa, 2003 | Piotr TUREK | olej, płótno | 116 x 89 cm | 5500.00 PLN (1774,19USD, 1348,04EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Rozmowa koloraturowa, 2003 | Piotr TUREK | olej, płótno | 89 x 116 cm | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Kompozycja | Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA | olej, płótno | 65 x 81 cm | 18000.00 PLN (5806,45USD, 4411,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Kompozycja | Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA | olej, płótno | 100 x 80 cm | 18000.00 PLN (5806,45USD, 4411,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Czwórka | Jan Erazm KOTOWSKI | olej, tektura | 38 x 65,5 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Patrol przed chatą | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 35 x 50,5 cm | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) |
13 | Rozmowy przy saniach | Adam SETKOWICZ | akwarela, papier | 14,5 x 29 cm w świetle passe-partout | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Sanna | Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) | olej, tektura | 24,5 x 42 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) |
15 | Sanna | Juliusz HOLZMÜLLER | akwarela, gwasz, papier | 48 x 72,5 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (387,10USD, 294,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Oficer na koniu | Eugeniusz GEPPERT | olej, tektura | 33 x 46,5 cm | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) |
17 | Na polanie | Jan WODYŃSKI | olej, płótno | 116 x 90 cm | 6800.00 PLN (2193,55USD, 1666,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Pejzaż nadmorski | Roman SIELSKI | olej, płótno | 48 x 70 cm | 3800.00 PLN (1225,81USD, 931,37EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Zamek | Marian WAWRZENIECKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 49 x 33,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Dwie kobiety | Wacław KONDEK | tempera, tektura | 31 x 41 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Pejzaż z rzeką | Walery BROCHOCKI | olej, tektura | 50 x 69,5 cm | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Pejzaż | Stanisław STRASZKIEWICZ | olej, płyta | 27 x 42 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 3600.00 PLN (1161,29USD, 882,35EUR) |
23 | Przedmieście | Natan KORZEŃ | olej, płótno | 93 x 73 cm | 9000.00 PLN (2903,23USD, 2205,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | W miasteczku | Hanna RUDZKA-CYBISOWA | olej, płyta | 61 x 50 cm | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Wawel | Fryderyk Antoni HAYDER | olej, tektura | 39 x 31,5 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Widok na góralskie chaty | Fryderyk Antoni HAYDER | olej, tektura | 34,5 x 48,5 cm | 1800.00 PLN (580,65USD, 441,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Pejzaż południowy | Fryderyk Antoni HAYDER | olej, płótno | 38 x 55 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Cietrzewie | Juliusz HOLZMÜLLER | olej, tektura | 41,5 x 25 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Słoneczniki, 1926 | Józefina KIRCHNER | olej, tektura | 52 x 66,5 cm | 5200.00 PLN (1677,42USD, 1274,51EUR) | 5200.00 PLN (1677,42USD, 1274,51EUR) |
30 | Dziewczyna | Ryszard GAWLIKOWSKI | olej, płótno | 34,5 x 24,5 cm | 5000.00 PLN (1612,90USD, 1225,49EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Chłopska para | Wincenty WODZINOWSKI | olej, tektura | 34,5 x 49 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Chińska łódź, 1960 | Leon MICHALSKI | akwarela, papier | 29,5 x 33,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) |
33 | Martwa natura | Leon DOŁŻYCKI | olej, płyta | 50 x 43 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Dom, 1931 | Samuel FINKELSTEIN | olej, płótno | 35,5 x 35,5 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) |
35 | Miejska uliczka | Mojżesz LEJBOWSKI | olej, tektura | 32 x 21,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 2800.00 PLN (903,23USD, 686,27EUR) |
36 | Naprawiacze dywanów | Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI | olej, płótno | 50 x 70 cm | 5200.00 PLN (1677,42USD, 1274,51EUR) | 5200.00 PLN (1677,42USD, 1274,51EUR) |
37 | Tancerka | Feliks Michał WYGRZYWALSKI | olej, sklejka | 45 x 60 cm | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918 | Julian FAŁAT | akwarela, papier | 27,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) |
39 | Portret górala z fajką | Stanisław GÓRSKI | pastel, papier | 43 x 33 cm w świetle passe-partout | 1800.00 PLN (580,65USD, 441,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Z gór olbrzymich | Michał Gorstkin WYWIÓRSKI | olej, tektura | 19 x 30 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) |
41 | Drzewa nad wodą | Michał Gorstkin WYWIÓRSKI | olej, tektura | 21 x 31,5 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) |
42 | Stodoła pod strzechą | Michał Gorstkin WYWIÓRSKI | olej, tektura | 19 x 30 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Portret dziewczyny, 1895 | Władysław MAŚLAKIEWICZ | olej, płótno | 56 x 46 cm | 9500.00 PLN (3064,52USD, 2328,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Portret damy, ok. 1880 - 1900 | Tadeusz AJDUKIEWICZ | olej, płótno | 45,5 x 38,2 cm | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 12000.00 PLN (3870,97USD, 2941,18EUR) |
45 | Widok na plażę z latarnią morską | Henryk BARANOWSKI | olej, płyta | 50 x 25 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) |
46 | Targ kwiatowy na nabrzeżu | F. M. RICHTER-REICH | olej, płótno | 70 x 110 cm | 5000.00 PLN (1612,90USD, 1225,49EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
47 | Makata buczacka | jedwab, nić metalowa | 192 x 127 cm | 18000.00 PLN (5806,45USD, 4411,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
48 | Talerz serwisowy głęboki - Korzec, około 1820 | KORZEC | porcelana malowana naszkliwnie, złocenia | średnica 24,5 cm, wysokość 4,5 cm | 1200.00 PLN (387,10USD, 294,12EUR) | 2900.00 PLN (935,48USD, 710,78EUR) |
49 | Patera owalna, około 1750 | BRAUNSCHWEIG | porcelana malowana podszkliwnie kobaltem | długość 38,5 cm; szerokość 30,5 cm; wysokość 5 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 3300.00 PLN (1064,52USD, 808,82EUR) |
50 | Maki w wazonie | Alfons KARPIŃSKI | olej, tektura | 35 x 50 cm | 9000.00 PLN (2903,23USD, 2205,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
51 | Zaduma nad ptaszkiem, 1931 | Wlastimil HOFMAN | olej, płyta | 50,5 x 61 cm | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
52 | Portret kobiety | Wilhelm WACHTEL | pastel, papier | 47 x 42,5 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 4500.00 PLN (1451,61USD, 1102,94EUR) |
53 | Zima na wsi, 1931 | Artur KLAR | olej, tektura | 30 x 39,5 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) |
54 | Dwaj mężczyźni przy stole | Bruno SCHULZ | ołówek, papier | 17 x 26 cm | 35000.00 PLN (11290,32USD, 8578,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
55 | Twarze | Zdzisław LACHUR | akwarela, gwasz, papier | 25 x 33 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) |
56 | Świątek nad Wisłą, 1919 | Stanisław CZAJKOWSKI | olej, płótno | 68,5 x 49,2 cm | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Kapliczka na Podhalu, 1929 | Stanisław CZAJKOWSKI | olej, płótno | 50 x 70 cm | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Jesień | Mieczysław Korwin PIOTROWSKI | olej,płótno naklejone na tekturę | 54 x 67 cm | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
59 | Jesień, 1925 | Aleksander DZWONKOWSKI | olej, tektura | 97 x 67 cm | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
60 | Pejzaż z La Rochelle, lata 1930. | Roman KRAMSZTYK (KRAMSTYK) | olej, płótno | 50 x 65 cm | 65000.00 PLN (20967,74USD, 15931,37EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
61 | Odwrót spod Moskwy | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 30 x 40 cm | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) |
62 | Głowa konia | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 41,5 x 34 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Projekt kostiumu do dramatu "Damy i Huzary", 1913 | Bronisław GEMBARZEWSKI | akwarela, papier | 35 x 26,5 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
64 | Parobczak | Józef CHEŁMOŃSKI | rysunek, ołówek, papier | 20,5 x 17,5 cm w świetle passe-partout | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) |
65 | Zagroda pośród drzew, 1920 | Soter JAXA MAŁACHOWSKI | olej, tektura | 45 x 34 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
66 | Chata nad wodą | Wiktor KORECKI | olej, płyta | 40 x 60 cm | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
67 | Portret Mężczyzny | Konstanty JEGOROWICZ MAKOWSKI | olej, płótno | 62 x 48 cm | 120000.00 PLN (38709,68USD, 29411,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
68 | Widok na Monte Cassino | Władysław LAM | olej, płyta | 50 x 70 cm | 3200.00 PLN (1032,26USD, 784,31EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
69 | Most Karola w Pradze | Emil KRCHA | olej, płótno | 66 x 96 cm | 12000.00 PLN (3870,97USD, 2941,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Przejażdżka wozem | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, tektura | 13 x 23 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) |
71 | Potyczka | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, tektura | 12,5 x 21 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) |
72 | Ułan i dziewczyna | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, tektura | 14 x 21 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) |
73 | Szarża | Kazimierz GRODZICKI | akwarela, papier | 34,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout | 4500.00 PLN (1451,61USD, 1102,94EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Spotkanie przy młynie | Wojciech KOSSAK | olej, płótno | 75 x 100 cm | 40000.00 PLN (12903,23USD, 9803,92EUR) | 55000.00 PLN (17741,94USD, 13480,39EUR) |
75 | Rycerz na białym koniu | Piotr MICHAŁOWSKI | olej, płótno | 70,5 x 58 cm | 540000.00 PLN (174193,55USD, 132352,94EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Scena rodzajowa | Malarz nieznany | olej, płótno dublowane | 55 x 39 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Pejzaż ze sztafażem, około 1880 | Malarz nieznany | olej, płótno dublowane | 17 x 22 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Portret mężczyzny | Malarz nieznany | olej płótno | 90 x 68,5 cm | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
79 | Nokturn | Adam MALINOWSKI | olej, deska | 38 x 69 cm | 15000.00 PLN (4838,71USD, 3676,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | W leśnej głuszy | Gebhart UTINGER | olej, płótno | 91,5 x 72 cm | 4200.00 PLN (1354,84USD, 1029,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Ptak | Józef HECHT | olej, płótno | 46 x 65 cm | 22000.00 PLN (7096,77USD, 5392,16EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Św. Antonii | Malarz nieokreślony polski, XVIII w. | olej, płótno | 100 x 56 cm | 4500.00 PLN (1451,61USD, 1102,94EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Alegoria architektury | Malarz nieokreślony, 2 poł. XIX w. | olej, płótno | 74 x 106,5 cm | 55000.00 PLN (17741,94USD, 13480,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
84 | Macierzyństwo, 1933 | Aleksander LASZENKO | drzeworyt, papier | 29 x 21 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (387,10USD, 294,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | Akt | Adam MARCZYŃSKI | olej, płótno | 91 x 71 cm | 20000.00 PLN (6451,61USD, 4901,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Kompozycja | Marian BOGUSZ | olej, płótno | 59,5 x 59 cm | 12000.00 PLN (3870,97USD, 2941,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
87 | Kompopzycja, około 1958-1960 | Alfred LENICA | tempera, tektura | 73 x 99 cm | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
88 | Pejzaż miejski | Zygmunt WALISZEWSKI | olej, tektura | 30,5 x 46,5 cm | 20000.00 PLN (6451,61USD, 4901,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
89 | Pejzaż | Moritz MELZER | olej, tektura | 15,5 x 32,5 cm | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
90 | Na trzepaku | Eugeniusz MARKOWSKI | olej, tektura | 35 x 25 cm | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
91 | Kwitnący oset | Jacek SIENICKI | olej, płótno | 79,5 x 59,5 cm | 20000.00 PLN (6451,61USD, 4901,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | Kompozycja - pejzaż miasta I | Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA | tempera, papier | 12 x 34,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | Kompozycja - pejzaż miasta II | Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA | tempera, papier | 12 x 34,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Studium portretowe | Władysław PODKOWIŃSKI | ołówek, papier | wszystkie 14,5 x 9,5 cm w świetle passe-partout | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 13000.00 PLN (4193,55USD, 3186,27EUR) |
95 | 7 września 83 | Stanisław FIJAŁKOWSKI | olej, płótno | 100 x 81 cm | 72000.00 PLN (23225,81USD, 17647,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
96 | Kąty energetyczne | Józef ROBAKOWSKI | olej, płótno | 60 x 60 cm | 29000.00 PLN (9354,84USD, 7107,84EUR) | 32000.00 PLN (10322,58USD, 7843,14EUR) |
97 | Gorzelnia | Rafał MALCZEWSKI | akwarela, papier | 29 x 39,5 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2800.00 PLN (903,23USD, 686,27EUR) |
98 | Chata | Tymon NIESIOŁOWSKI | akwarela, papier | 23 x 33,5 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) |
99 | Pejzaż nadwodny z dziką kaczką | Władysław WANKIE | olej, płótno naklejone na tekturę | 50 x 42 cm | 30000.00 PLN (9677,42USD, 7352,94EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
100 | Pejzaż z rzeką | Wojciech WEISS | olej, płótno | 65 x 80 cm | 20000.00 PLN (6451,61USD, 4901,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
101 | Pancerz indo - perski z przełomu XVI/XVII wieku | 42000.00 PLN (13548,39USD, 10294,12EUR) | 54000.00 PLN (17419,35USD, 13235,29EUR) | |||
102 | Szabla polska, 1934 | 15000.00 PLN (4838,71USD, 3676,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |||
103 | Szabla polska, 1794 | 25000.00 PLN (8064,52USD, 6127,45EUR) | 25000.00 PLN (8064,52USD, 6127,45EUR) | |||
104 | Para pistoletów pojedynkowych w kasecie | drewno, mosiądz, stal | długość całkowita pistoletu: 40 cm; długość lufy: 25,5 cm | 40000.00 PLN (12903,23USD, 9803,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
105 | Kabaret srebrny z dwoma naczyniami szklanymi | FRAY FILS | srebro próby "1" | wymiary kabaretu: długość 29 cm; szerokość 13 cm; wysokość 26 cm; wymiary buteleczek: wysokość 19,5 cm; średnica podstawy 4,3 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
106 | Trzy lichtarze, Warszawa lata 20-30-te XIX w. | Jan Jerzy HOLKE | srebro próby 12 | wys. 26,6 cm | 12000.00 PLN (3870,97USD, 2941,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
107 | Pojemnik srebrny na warzywa | Joseph Carl (Karl) KLINKOSCH | srebro próby 800 z lat 1872-1922 | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
108 | Sygnet złoty Tobruk | złoto 18 karatów | 4200.00 PLN (1354,84USD, 1029,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
109 | Figurka porcelanowa, Plaue 1865-1907 | PLAUE | porcelana | wysokość całkowita 47,5 cm | 9000.00 PLN (2903,23USD, 2205,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
110 | Wazon kobaltowy, Miśnia | MIŚNIA | porcelana, kobalt, złocenia | wysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |