Pejzaż nadmorski
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, płótno |
48 x 70 cm |
sygnowany cyrylicą po prawej stronie u dołu: P.C. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 18 | 3800.00 PLN (1225,81USD, 931,37EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |