(1870 - 1925) |
olej, płyta |
27 x 42 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: ST. STRASZKIEWICZ |
Stanisław Straszkiewicz w latach 1900-1903 studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych pod kierunkiem Józefa Mehoffera, Jana Stanisławskiego i J. Unierzyskiego. Malował głównie pejzaże. W swej twórczości artystycznej wykazywał silne związki ze stylem malarskim Chełmońskiego. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 22 | 2000.00 PLN (645,16USD, 490,20EUR) | 3600.00 PLN (1161,29USD, 882,35EUR) |