Z gór olbrzymich
(1861 Warszawa - 1926 Warszawa) |
olej, tektura |
19 x 30 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: M. G. Wywiórski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 40 | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) | 3500.00 PLN (1129,03USD, 857,84EUR) |