Portret mężczyzny
olej płótno |
90 x 68,5 cm |
nie sygnowany po prawej stronie u góry: herb oraz monogram J. M | 1830 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 78 | 8000.00 PLN (2580,65USD, 1960,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |