Zaduma nad ptaszkiem, 1931
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, płyta |
50,5 x 61 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Wlastimil Hofman | 1931 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 51 | 10000.00 PLN (3225,81USD, 2450,98EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |