Wazon kobaltowy, Miśnia , porcelana, kobalt, złocenia, wysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm

Wazon kobaltowy, Miśnia

porcelana, kobalt, złocenia
wysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm

Wazon sygnowany znakiem niebieskim położonym podszkliwnie, datowanym na lata 1924 do1934. Posiada Dodatkowe znaczki dekoratora i wyciski numeru wzoru (Q2210 | 346 a).

Porcelana biała, grubsza, powierzchniowo kryta kobaltem. Wazon dekorowany bukietem kwiatowym ręcznie malowanym w medalionie. Złocenia na stopie, pierścieniu, otoku medalionu i brzegu wylewki.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIV Aukcja 2013-04-11 19:00:00110
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)