Sygnet złoty Tobruk , złoto 18 karatów,

Sygnet złoty Tobruk

złoto 18 karatów
waga 18,4 g

Oficerski sygnet złoty 2 korpus-Jerusalem

Sygnet zdobiony jest wygrawerowanym krzyżem jerozolimskim i centralnym napisem na jednym z ramion JERUSALEM, na wewnętrznej stronie obrączki w jej górnej części wygrawerowana jest palma, która jest jednocześnie pierwszą literą napisu: (T)obruk. Wybity jest także znak 18 k. Pomiędzy częścią z krzyżem a obrączką umieszczony jest zawieszony na zawiasie wychylny sekretnik. Od spodu sygnetu powtórzona punca 18 k.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIV Aukcja 2013-04-11 19:00:00108
4200.00 PLN
(1354,84USD, 1029,41EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)