Alegoria architektury
olej, płótno |
74 x 106,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: nieczytelnie Stasenss |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 83 | 55000.00 PLN (17741,94USD, 13480,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |