XVII Aukcja
1 | Cisza nad stawem, 1967 | Wacław PRUSAK | olej, płótno | 39 x 49 cm | 2300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Zimowy pejzaż tatrzański, 1943 | Maciej NEHRING | akwarela, papier | 78 x 64 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Pejzaż tatrzański, 1943 | Rafał MALCZEWSKI | akwarela, papier | 65,5 x 100 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Kwiaty w wazonie, około 1930 | Teodor GROTT | akwarela, papier | 49 x 34 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Portret młodego górala, 1914 - 1921 | Aleksander AUGUSTYNOWICZ | akwarela, papier | 68 x 48 cm w świetle passe-partout | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Portret pieska, około 1850 | Malarz dziewiętnastowieczny | olej, płótno naklejone na drewno | owal 19,5 x 25 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Pies | Aleksander CALAME | akwarela, gwasz, papier | 20 x 14,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Zamek w Drzewicy*, 1944 | Ryszard PRAUSS | akwarela, gwasz, papier | 39 x 50,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Ratusz i rynek, 1944 | Ryszard PRAUSS | akwarela, gwasz, papier | 39 x 50,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Portret Joanny Elżbiety z domu księżniczki Holstein-Gottorp księżnej Anhalt-Zerbst*, z orderem Św. Katarzyny, 1764 | Anna Rosina LISIEWSKA MATTHIEU DE GASC | olej, płótno dublowane | 159 x 118 cm | 75000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 80000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Portret pułkownika Liboriusa Conrada Diede, około 1735-1745 | Malarz nieznany | olej, płótno, owal | 73,5 x 55 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Portret młodej kobiety, 1835 | Emilie LACHAUD DE LOQUEYSSIE | akwarela, papier | 25 x 20 cm | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Pejzaż ze sztafażem, około 1670 | Malarz z kręgu Gaspara DUGETA /POUSSINA/ | olej, płótno | 61 x 75 cm | 45000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Koński targ, około 1920 | Jan Erazm KOTOWSKI | olej, płótno | 70 x 121 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Para portretów, koniec XVIII wieku | Malarz nieznany | olej, płótno | 37,5 x 28 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi* | Malarz nieznany | olej, płótno | 86 x 66 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Portret księcia Józefa Poniatowskiego*, w mundurze, ze wstęgą i gwiazdą Krzyża Wielkiego Virtuti Militari, około 1815 – 1820 | Józef KOSIŃSKI | olej, płótno | 77 x 62,5 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Portret Magdaleny z Horodyszczy Jelcówny Rojowskiej Nakwaskiej, po 1702 roku | Malarz nieznany | olej, płótno | 80,5 x 64,5 cm | 19000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Kozacy przeganiający konie | Ludwik GĘDŁEK | olej, deska | 38 x 58 cm | 45000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 55000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Byk, 1910 | Kazimierz LASOCKI | olej, deska | 25 x 44 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Droga przez wieś, około 1950 | Emil KRCHA | olej, płótno | 46 x 58 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Pejzaż wiejski | Maria RITTER | olej, płótno | 38 x 52 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Pejzaż zakopiański | Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause) | olej, tektura | 44 x 55 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Martwa natura z kieliszkami | Adolf (Abraham) BEHRMANN | olej, tektura | 66 x 49 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Jesienne kwiaty, 1932 | Michalina KRZYŻANOWSKA | olej, dykta | 40 x 32 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Pejzaż ze sztafażem, około 1880 | Malarz nieznany | olej, płótno dublowane | 17 x 22 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Scena pasterska w przedburzowym pejzażu, około 1780 | Malarz nieznany | olej, płótno (dublowane) | 48 x 62,5 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Portret mężczyzny w kostiumie | Stanisław Wojciech BERGMAN | olej, płótno | 52 x 42 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Martwa natura, 1928 lub po 1931 | Zygmunt WALISZEWSKI | olej, tektura | 16,5 x 19 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Portret damy, 1733 | Daniel TRZESCHNIAK (THRESNAK, TRESSNIAK, TRŻESSNAK) | olej, płótno dublowane | 48 x 33 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Martwa natura z rybami, około 1945-1950 | Roman ARTYMOWSKI | olej, płótno | 45 x 55 cm | 3600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Martwa natura z taboretem, około 1955 | Roman ARTYMOWSKI | olej, płótno | 57 x 62 cm | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Martwa natura z czerwonym dzbankiem, około 1955 | Roman ARTYMOWSKI | olej, płótno | 56 x 70 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | a. portret dziewczynki na koniku, 1859 b.portret dziewczynki z lalką, 1859 | Marceli MASZKOWSKI | oba portrety: ołówek, akwarela | Oba portrety: 28 x 23 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Portret Stanisława Lubomirskiego, około 1800 | Konstanty ALEKSANDROWICZ | olej, płótno (dublowane) | 60 x 50 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pejzaż z drzewami i furmanką | Juliusz STUDNICKI | olej, płótno | 60 x 60 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Mała baletnica, około 1890 | Karl WEISE | olej, dykta | 59,5 x 77,5 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Pejzaż zimowy, około 1935 | Jan GRUBIŃSKI | olej, płótno | 68 x 108 cm | 5800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
39 | Szkice | Alfred WIERUSZ-KOWALSKI | ołówek, papier | a. 12 x 22 cm w świetle passe-partout b. 18,4 x 26,4 cm w świetle passe-partout c. 11 x 16,5 cm w świetle passe-partout | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Martwa natura z futerałem na skrzypce, około 1965 | Janusz STRZAŁECKI (JAST) | olej, płótno | 65 x 65 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Portret chłopca czytającego książkę, około 1920-1930 | Zygmunt LANDAU | olej, płótno | 66 x 50,7 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Studium - barokowy wspornik, około 1930 | Leon WYCZÓŁKOWSKI | ołówek, papier | 23 x 12 cm w świetle passe-partout | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Ogród, około 1910 | Iwan TRUSZ | olej, tektura | 35 x 45 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Studium drzew, 1846 | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, papier | 28 x 38 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
45 | Ułan na koniu, 1916 | Leonard WINTEROWSKI | olej, tektura | 40,5 x 50,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
46 | Rewizja nocna, 1872 | Maksymilian GIERYMSKI | olej, płótno | 48,5 x 81 cm | 600000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 640000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
47 | Sosjerka malowana w bukiety róż i gałązki drobnych kwiatów, około 1800 | KORZEC | porcelana malowana naszkliwnie | wys. 10 cm; dł. 25 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
48 | Tabakiera eliptyczna, giloszowana, 1756-1762 | GRENOBLE | złoto dwubarwne | wys. 3,3 cm, dł. 6,9 cm, szer. 5 cm; waga 82 g | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
49 | Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów, 1774-1814 (okres Marcoliniego) | MIŚNIA | porcelana, malowana naszkliwnie, złocona | wys. 11 cm, średn. 14 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
50 | Komplet 24 talerzy deserowych, z ornamentem roślinnym wzdłuż brzegu, około 1840 | MALCZ | srebro próby 12, repunce z 1851 | średn. 24 cm | 48000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
51 | Dwa półmiski o falistym wykroju kołnierza, Niemcy?, XVIII wiek | srebro | średn.30 cm | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
52 | Dwie solniczki w formie muszli wspartych na delfinach, Wiedeń 1829-1830 | srebro próby 13 | wys. 12,5 cm | 4400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
53 | Pistolet skałkowy, oficera marynarki francuskiej, Nantes 1780-1800 | JULIEN BRUSSELIES | metal, drewno | długość 31 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
54 | Pistolet kapiszonowy, oficerski, 1830 | LIÈGE | metal, drewno orzechowe | długość 32 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
55 | Polska karabela żałobna | WEYERSBERG i KIRCHBAUM | metal, drewno hebanowe | długość 93 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
56 | Szabla polska, oficerska, wz. 1921/1922 | GABRIEL BOROWSKI | stal | długość 96 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Strzelba myśliwska, dubeltówka, 1844 | LIÈGE | metal, drewno palisandrowe | długość 120 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Sztucer skałkowy, myśliwski, 1760-1790 | HERET | metal, drewno | długość 143 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
59 | Strzelba myśliwska, dubeltówka, 1845 | LEPAGE | meta, drewno orzechowe | długość 116 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
60 | Dziewczyna z koralami we włosach, około 1925-1930 | Wlastimil HOFMAN | olej, tektura | 13 x 11,5 cm | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
61 | Głowa kobiety w profilu, około 1930 | Wlastimil HOFMAN | olej, tektura | 9,5 x 13 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
62 | Na Gromniczną, około 1900 | Teodor AXENTOWICZ | olej, tektura | 50 x 40 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Szkic - dziewczyna przy studni, lata osiemdziesiąte XIX wieku | Jacek MALCZEWSKI | akwarela, papier | 35 x 17 cm w świetle passe-partout | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
64 | Góralskie zagrody, około 1920 | Stanisław KAMOCKI | olej, tektura | 35,5 x 50,5 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
65 | Zimowy pejzaż górski | Paul WEIMANN | olej, tektura | 43,5 x 71 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
66 | a. Flakonik toaletowy ze szkła hialitowego. b. Talerzyk ze szkła hialitowego. | Jiżikovo Udoli koło Novych Hradów (dawniej Silberg), huta G. Buquoya (Graflich Buquoysche Hutte) | a. szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia b.szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia | a. wys. 6 cm, szer. 8,7 cm b. średn. 15,8 cm | 2700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
67 | Naczynia serwisowe do herbaty: imbryk, cukiernica i dwa mleczniki, około 1780-1800 | ETRURIA (WEDGWOOD) | czarna kamionka | 10900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
68 | Dwa talerzyki do soi*, z dekoracja imari | porcelana malowana podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelaza | średnica obu talerzyków: 11,3 cm | 5800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
69 | Postać kobiety, około 1960 | Alicja WAHL | pastel, papier | 22,5 x 20 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Pejzaż podgórski | Otto BAURIEDL | tempera, tektura | 27 x 27 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
71 | Głowa kobiety w profilu, 1905 | Jacek MALCZEWSKI | olej, deska | 37 x 46 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
72 | Morze z żaglowcem, 1899 | Malarz monogramista | olej, tektura | 23 x 30 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
73 | Wnętrze lasu, 1914 | Leon WYCZÓŁKOWSKI | akwarela, papier | 68 x 47,5 cm w świetle passe-partout | 22000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Wiejskie zabudowania | Władysław GALIMSKI | pastel, papier | 25 x 32 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
75 | Pejzaż z chałupą i malwami, około 1930 | Wiktor KORECKI | olej, tektura | 28 x 37 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Trójka muzykantów, 1837 | Barthèlèmy MENN | olej, płótno (dublowane) | 144 x 120 cm; | 50000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Bitwa na lance | Jacques CALLOT | akwaforta wykonana igłą echoppe, papier żeberkowy francuski | płyta 47 x 94 mm | 440.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 440.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Balli di Sfessania, około 1750 | Jacques CALLOT | akwaforty wykonane igłą echoppe, papier żeberkowy francuski z Owernii | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
79 | Kolędnicy | Malarz nieznany | olej, płótno | 90 x 95 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | Leśny potok | Alfred NICKISCH | olej, tektura | 54 x 72 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Portrety dzieci, około 1905 | Eugeniusz Marcin KAZIMIROWSKI | oba portrety: olej, drewniana paleta malarska | oba portrety: 45 x 26 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Wizerunek białego wierzchowca | Jan Erazm KOTOWSKI | olej, płótno | 73 x 60,5 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Lwy, około 1915-1920 | Tadeusz STYKA | olej, płótno | 51 x 76 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
84 | Kąpiel | Kazimierz CHMURSKI | olej, tektura | 50 x 36,5 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | W garderobie, 1935 | Marek ŻUŁAWSKI | olej, płótno | 70 x 52,5 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Widok na Stare Miasto od Pragi, 1927 | Otto Edward BORZEMSKI | olej, tektura | 9,3 x 15 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
87 | Kobieta z naręczem maków | Otto Edward BORZEMSKI | olej, płótno | 40,5 x 34,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
88 | Niezapominajki w wazonie, 1937 | W. ŻELECHOWICZ | olej, płótno (dublowane) | 64,5 x 79 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
89 | Stawek, około 1914 | Stanisław RADZIEJOWSKI | olej, tektura | 48,5 x 66 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
90 | Portret kobiety | Tadeusz PRUSZKOWSKI | olej, płótno | 71 x 64 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
91 | Chłopiec ze skrzypcami i dwie dziewczynki, 1929 | Leon LEWKOWICZ | olej, płótno | 91 x 120 cm | 34000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 34000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | W ogrodzie, 1958 | Jan PŁASKOCIŃSKI | olej, tektura | 36 x 48 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | Pejzaż leśny | Ignacy HIRSZFANG | akwarela, papier | 28,7 x 42,3 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Stefan Czarniecki na wyspie Alsen | chromolitografia, papier | 45,5 x 36,2 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
95 | Jan III na Kahlenbergu**) | chromolitografia, papier | 45,5 x 36,2 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
96 | Tadeusz Kościuszko z kosynierami | chromolitografia, papier | 45,5 x 36,2 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
97 | Portret Żyda | Malarz nieznany | akwarela, papier | 30 x 22,5 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
98 | Szkic portretowy siedzącej kobiety, 1923-1935 | Zygmunt MENKES | kredka, papier | 52 x 39,5 cm w świetle passe-partout | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
99 | Bukiet kwiatów | Józef MEHOFFER | olej, tektura | 34,5 x 26,5 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
100 | Pejzaż jesienny, 1908 | Julian FAŁAT | akwarela, gwasz, papier | 69,5 x 87,5 cm | 45000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 75000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |