Portret pieska, około 1850
olej, płótno naklejone na drewno |
owal 19,5 x 25 cm |
na ceracie podklejonej na odwrocie numer inwentarza muzealnego: D.M.N.K.Cz. 129 |
Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 6 | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |