Scena pasterska w przedburzowym pejzażu, około 1780
olej, płótno (dublowane) |
48 x 62,5 cm |
na odwrocie dwie nalepki z nadrukiem: No 16 ...; Własność | Franciszków Potockich | Kraków, Bracka 2 | Nr
Obraz należał do rodziny hrabiów Potockich z Krakowa. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 27 | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |