Głowa kobiety w profilu, 1905
(1854 Radom - 1929 Kraków) |
olej, deska |
37 x 46 cm |
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: J. Malczewski 1905 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 71 | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |