Portret pułkownika Liboriusa Conrada Diede, około 1735-1745
olej, płótno, owal |
73,5 x 55 cm |
na odwrocie napis: Liborius Conrad Diede / Brigadier Oberst i Holl. Dienst / geb. 1701 ges. 1747 |
Z napisu na odwrocie wynika, że portretowany żył w latach 1701 - 1747; był w służbie holenderskiej w randze pułkownika. Rama zabytkowa osiemnastowieczna |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 11 | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |