Malarz nieznany ,Kolędnicy , olej, płótno, 90 x 95 cm

Kolędnicy

olej, płótno
90 x 95 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu nieczytelnie czerwoną i brązową farbą: Bethle (...) oraz czarną farbą: R (...)

Obraz wykazuje podobieństwa do twórczości malarzy polskich takich, jak T. Axentowicz, Jarocki, F. Pautsch, równocześnie jasno wynika ze stylu malarskiego, że autor tego obrazu był już bogatszy o doświadczenia artystyczne T. Makowskiego. W kręgu wspomnianych malarzy lub ich artystycznych spadkobierców należałoby poszukiwać artysty, który namalował prezentowane dzieło.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XVII Aukcja2002-04-27 00:00:0079
7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)