Kolędnicy
olej, płótno |
90 x 95 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu nieczytelnie czerwoną i brązową farbą: Bethle (...) oraz czarną farbą: R (...)
Obraz wykazuje podobieństwa do twórczości malarzy polskich takich, jak T. Axentowicz, Jarocki, F. Pautsch, równocześnie jasno wynika ze stylu malarskiego, że autor tego obrazu był już bogatszy o doświadczenia artystyczne T. Makowskiego. W kręgu wspomnianych malarzy lub ich artystycznych spadkobierców należałoby poszukiwać artysty, który namalował prezentowane dzieło.
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 79 | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |