Dziewczyna z koralami we włosach, około 1925-1930
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, tektura |
13 x 11,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u góry: Wlastimil Hofman na odwrocie nalepka: ZYGFRYD REIZES | SALON SZTUKI | Lwów, 3-go Maja 11 a. | Nr 185 | Autor Vlastimil Hoffmann | Tytuł dzieła (...) | Cena sprzedaży (...) | Rodzaj ol. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 60 | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |