Widok na Stare Miasto od Pragi, 1927
(działał w latach 1926 - 1938) |
olej, tektura |
9,3 x 15 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: BORZEMSKI na odwrocie tuszem wypisane: N 20. Widok na Stare Miasto | od Pragi | EOB (monogram wiązany) | Warszawa 1927. |
Widok ukazuje między innymi bryłę nieistniejącego mostu kratowego Kierbedzia poprowadzonego na wprost Nowego Zjazdu.
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 86 | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |