Malarz nieznany ,Para portretów, koniec XVIII wieku , olej, płótno, 37,5 x 28 cm

Para portretów, koniec XVIII wieku

olej, płótno
37,5 x 28 cm
na odwrocie numery inwentarza muzealnego: MNK DCz –97 i MNK-DCz - 98 oraz wypisana na blejtramach obu obrazów informacja: Restaurował / Stanisław Pochwalski* / Kraków / czerwiec – lipiec 1935
Para portretów zmarłych w niemowlęctwie Witolda Czartoryskiego i jego brata (/), przedstawionych w postaci Aniołków

* Stanisław Pochwalski (1896 – 1959) malarz, ukończył krakowską Akademię Sztuk Pięknych w 1922 roku.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XVII Aukcja2002-04-27 00:00:0015
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)