Para portretów, koniec XVIII wieku
olej, płótno |
37,5 x 28 cm |
na odwrocie numery inwentarza muzealnego: MNK DCz –97 i MNK-DCz - 98 oraz wypisana na blejtramach obu obrazów informacja: Restaurował / Stanisław Pochwalski* / Kraków / czerwiec – lipiec 1935 |
Para portretów zmarłych w niemowlęctwie Witolda Czartoryskiego i jego brata (/), przedstawionych w postaci Aniołków * Stanisław
Pochwalski (1896 – 1959) malarz, ukończył krakowską Akademię Sztuk Pięknych w
1922 roku.
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 15 | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |