Malarz nieznany

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 19 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
21Prządka olej, tektura49,5 x 35 cm
3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
46Pejzaż zimowy olej, płótno39,5 x 68 cm
2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)
4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)
41Święty Jan Nepomucen olej, skóra46,5 x 33,5 cm
5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
26Kompozycja olej, płótno; 99 x 66 cm
32000.00 PLN
(8421,05USD, 7619,05EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
56Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi* olej, płótno86 x 66 cm
15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
53Madonna z Chrystusem i Janem Chrzcicielem olej, płótno92 x 100
6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
16Pejzaż z Mozeli olej, płótno52 x 76 cm
8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
76Scena rodzajowa olej, płótno dublowane55 x 39 cm
4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
78Portret mężczyzny olej płótno90 x 68,5 cm
8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
77Pejzaż ze sztafażem, około 1880 olej, płótno dublowane17 x 22 cm
4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
114Scena rodzajowa, koniec XVIII w.olej, płótno41 x 52 cm
5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
56Święty Hieronim, Antwerpia?, około 1509? olej, deska klejona62 x 73 cm
80000.00 PLN
(24242,42USD, 17777,78EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
97Portret Żyda akwarela, papier30 x 22,5 cm
1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
79Kolędnicy olej, płótno90 x 95 cm
7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
27Scena pasterska w przedburzowym pejzażu, około 1780 olej, płótno (dublowane)48 x 62,5 cm
12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
18Portret Magdaleny z Horodyszczy Jelcówny Rojowskiej Nakwaskiej, po 1702 roku olej, płótno80,5 x 64,5 cm
19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
15Para portretów, koniec XVIII wieku olej, płótno37,5 x 28 cm
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
11Portret pułkownika Liboriusa Conrada Diede, około 1735-1745 olej, płótno, owal73,5 x 55 cm
12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
73Ukrzyżowanie, około 1700 lej, płótno naklejone na sklejkę27,5 x 18,5 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)