Mała baletnica, około 1890
(działał w końcu XIX - XX wieku) |
olej, dykta |
59,5 x 77,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u góry: K. Weise |
Dzieła tego malarza pojawiają się sporadycznie na aukcjach w europejskich domach aukcyjnych. Są to najczęściej wnętrza, w ukazaniu których artysta musiał się zmierzyć z problemem sztucznego oświetlenia. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 37 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |