VIII aukcja internetowa

(24.03.2013 godz. 22:00)

Stanisław RACZYŃSKI,Teka 6 drzeworytów, Kraków , drzeworyt, wymiary teki: 32 x 25,5 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(193,55USD, 146,34EUR)

Cena uzyskana:

650.00 PLN
(209,68USD, 158,54EUR)

Stefan MROŻEWSKI,Scena sporu Rejenta z Asesorem o Kusego i Sokoła [psy–charty] opisaną w II Księdze Pana Tadeusza Adama Mickiewicza , grafika, 21 x 14,5 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(48,39USD, 36,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław SKOCZYLAS,Góral z dudami , drzeworyt, papier żeberkowy, 11,5 x 15 cm

Władysław SKOCZYLAS

(1883 Wieliczka - 1934 Warszawa)

Góral z dudami

Cena wywoławcza:

100.00 PLN
(32,26USD, 24,39EUR)

Cena uzyskana:

250.00 PLN
(80,65USD, 60,98EUR)

Władysław SKOCZYLAS,Zbójnik i dziewczyna , drzeworyt, papier żeberkowy, 10,7 x 15 cm

Władysław SKOCZYLAS

Zbójnik i dziewczyna

Cena wywoławcza:

100.00 PLN
(32,26USD, 24,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur GROTTGER,Złe wróżby (Kometa) , heliograwiura, papier, 28 x 33 cm (odcisk płyty), 29 x 34 cm (w świetle oprawy)

Artur GROTTGER

(1837 Ottyniowice (wschodnia Galicja) - 1867 Amélie-les-Bains (Francja))

Złe wróżby (Kometa)

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur GROTTGER,Odjazd na wojnę, heliograwiura, papier, 29 x 33 cm (odcisk płyty), 30 x 38,5 cm (w świetle oprawy)

Artur GROTTGER

Odjazd na wojnę

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Barbara POPP ,Maki, drzeworyt kolorowany, papier, 32 x 22 cm w świetle passe-partout

Barbara POPP

(1890 Monachium - ?)

Maki

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(48,39USD, 36,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk SZADKOWSKI ,Akt w morzu, 1935 , olej, płótno naklejone na płytę, 49 x 80 cm;

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 609,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław TAŃSKI,Kwiaty w wazonie, olej, płyta, 73 x 51,5 cm

Czesław TAŃSKI

(1863 Pieczyska /majątek w grójeckim - Olszanka 1942)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(322,58USD, 243,90EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 21,5 x 14 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

Kwiaty

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 487,80EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz PODSADECKI ,Martwa natura , olej, tektura, 31 x 35,5 cm

Kazimierz PODSADECKI

(1904 Zbierzów - 1970 Kraków)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 487,80EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH),Martwa natura ze świecą , akwarela, papier, 20,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(387,10USD, 292,68EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Sanna, akwarela, tektura, 16 x 31 cm

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Sanna

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 487,80EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Sanna krakowska, akwarela, tektura, 16 x 31 cm

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Sanna krakowska

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 487,80EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Las , akwarela, papier, 27 x 36,5 cm w świetle passe-partout

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Las

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław PĄGOWSKI ,Nieborów, 1962 , olej, tektura, 34,5 x 27,5 cm

Zdzisław PĄGOWSKI

(1909 Łowicz - 1976 Łowicz)

Nieborów, 1962

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław CHODKOWSKI,Róże w wazonie , olej, płótno, 48 x 35 cm

Wacław CHODKOWSKI

(1878 Kozienice - 1953 Warszawa)

Róże w wazonie

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 731,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz porcelanowy "Miśnia" zdobiony kobaltem i złoceniami , porcelana malowana naszkliwnie kobaltem, złocenia, średnica kołnierza: 21,5 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(161,29USD, 121,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław DYZMAŃSKI,Widok na park, olej, płótno, 35,5 x 52 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 609,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Matka Boska bolesna, olej, płótno, 76,5 x 60 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 975,61EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Donica porcelanowa, porcelana, wysokość: 16,5 cm; średnica kołnierza: 20 cm; średnica podstawy: 14 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maurice LELOIR,Dzieci w łódce, Chromolitografia, papier, 19 x 16 cm w świetle passe-partout

Maurice LELOIR

(1853 Paryż - 1940 Partż)

Dzieci w łódce

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Maurice LELOIR,Na huśtawce, 1900, Chromolitografia, papier, 19 x 16 cm w świetle passe-partout

Maurice LELOIR

(1853 Paryż - 1940 Partż)

Na huśtawce, 1900

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Maurice LELOIR,Klaps, 1900, Chromolitografia, papier, 19 x 16 cm w świetle passe-partout

Maurice LELOIR

(1853 Paryż - 1940 Partż)

Klaps, 1900

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Malarz monogramista ,Mężczyzna z parasolem, sucha igła, 18 x 13 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(96,77USD, 73,17EUR)

Malarz monogramista ,Mężczyzna niosący kwiat i parasol, sucha igła, 18 x 13 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(96,77USD, 73,17EUR)

Malarz monogramista ,Mężczyzna w taczce , sucha igła, 13,5 x 18 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(64,52USD, 48,78EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(96,77USD, 73,17EUR)

Portret męski , olej, płótno, 58 x 51 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

W. CELNIKIER ,Pejzaż morski, olej, płótno, 54,5 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maksymilian OBORSKI,Koń przy pracy, akwarela, papier, 20,5 x 23,5 cm w świetle passe-partout

Maksymilian OBORSKI

(1809 Proszew k. Kałuszyna - 1878 Husów k. Łańcuta)

Koń przy pracy

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 365,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)