Na hu¶tawce, 1900
(1853 Paryż - 1940 Partż) |
Chromolitografia, papier |
19 x 16 cm w ¶wietle passe-partout |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Maurice Leloir po prawej stronie u dołu napis drukiem: L´ESCARPOLETTE | COSTUMES LOUIS XV |