VIII aukcja internetowa
(24.03.2013 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Teka 6 drzeworytów, Kraków | Stanisław RACZYŃSKI | drzeworyt | wymiary teki: 32 x 25,5 cm | 600.00 PLN (193,55USD, 146,34EUR) | 650.00 PLN (209,68USD, 158,54EUR) |
2 | Scena sporu Rejenta z Asesorem o Kusego i Sokoła [psy–charty] opisaną w II Księdze Pana Tadeusza Adama Mickiewicza | Stefan MROŻEWSKI | grafika | 21 x 14,5 cm | 150.00 PLN (48,39USD, 36,59EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Góral z dudami | Władysław SKOCZYLAS | drzeworyt, papier żeberkowy | 11,5 x 15 cm | 100.00 PLN (32,26USD, 24,39EUR) | 250.00 PLN (80,65USD, 60,98EUR) |
4 | Zbójnik i dziewczyna | Władysław SKOCZYLAS | drzeworyt, papier żeberkowy | 10,7 x 15 cm | 100.00 PLN (32,26USD, 24,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Złe wróżby (Kometa) | Artur GROTTGER | heliograwiura, papier | 28 x 33 cm (odcisk płyty), 29 x 34 cm (w świetle oprawy) | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Odjazd na wojnę | Artur GROTTGER | heliograwiura, papier | 29 x 33 cm (odcisk płyty), 30 x 38,5 cm (w świetle oprawy) | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Maki | Barbara POPP | drzeworyt kolorowany, papier | 32 x 22 cm w świetle passe-partout | 150.00 PLN (48,39USD, 36,59EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Akt w morzu, 1935 | Henryk SZADKOWSKI | olej, płótno naklejone na płytę | 49 x 80 cm; | 2500.00 PLN (806,45USD, 609,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Kwiaty w wazonie | Czesław TAŃSKI | olej, płyta | 73 x 51,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 243,90EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Kwiaty | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, tektura | 21,5 x 14 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 487,80EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Martwa natura | Kazimierz PODSADECKI | olej, tektura | 31 x 35,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 487,80EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Martwa natura ze świecą | Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH) | akwarela, papier | 20,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (387,10USD, 292,68EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Sanna | Adam SETKOWICZ | akwarela, tektura | 16 x 31 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 487,80EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Sanna krakowska | Adam SETKOWICZ | akwarela, tektura | 16 x 31 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 487,80EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Las | Teodor GROTT | akwarela, papier | 27 x 36,5 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Nieborów, 1962 | Zdzisław PĄGOWSKI | olej, tektura | 34,5 x 27,5 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Róże w wazonie | Wacław CHODKOWSKI | olej, płótno | 48 x 35 cm | 3000.00 PLN (967,74USD, 731,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Talerz porcelanowy "Miśnia" zdobiony kobaltem i złoceniami | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie kobaltem, złocenia | średnica kołnierza: 21,5 cm | 500.00 PLN (161,29USD, 121,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Widok na park | Wacław DYZMAŃSKI | olej, płótno | 35,5 x 52 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 609,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Matka Boska bolesna | olej, płótno | 76,5 x 60 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 975,61EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Donica porcelanowa | porcelana | wysokość: 16,5 cm; średnica kołnierza: 20 cm; średnica podstawy: 14 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
22 | Dzieci w łódce | Maurice LELOIR | Chromolitografia, papier | 19 x 16 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) |
23 | Na huśtawce, 1900 | Maurice LELOIR | Chromolitografia, papier | 19 x 16 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) |
24 | Klaps, 1900 | Maurice LELOIR | Chromolitografia, papier | 19 x 16 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) |
25 | Mężczyzna z parasolem | Malarz monogramista | sucha igła | 18 x 13 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 300.00 PLN (96,77USD, 73,17EUR) |
26 | Mężczyzna niosący kwiat i parasol | Malarz monogramista | sucha igła | 18 x 13 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 300.00 PLN (96,77USD, 73,17EUR) |
27 | Mężczyzna w taczce | Malarz monogramista | sucha igła | 13,5 x 18 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 48,78EUR) | 300.00 PLN (96,77USD, 73,17EUR) |
28 | Portret męski | olej, płótno | 58 x 51 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Pejzaż morski | W. CELNIKIER | olej, płótno | 54,5 x 73 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Koń przy pracy | Maksymilian OBORSKI | akwarela, papier | 20,5 x 23,5 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (483,87USD, 365,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |