Maurice LELOIR,Klaps, 1900, Chromolitografia, papier, 19 x 16 cm w świetle passe-partout

Klaps, 1900

(1853 Paryż - 1940 Partż)

Chromolitografia, papier
19 x 16 cm w świetle passe-partout
sygnowany po lewej stronie u dołu:Maurice Leloir
po prawej stronie u dołu napis drukiem: LA MAIN-CHAUDE | COSTUMES LOUIS XIV