Klaps, 1900
(1853 Paryż - 1940 Partż) |
Chromolitografia, papier |
19 x 16 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po lewej stronie u dołu:Maurice Leloir po prawej stronie u dołu napis drukiem: LA MAIN-CHAUDE | COSTUMES LOUIS XIV |