Dzieci w łódce
(1853 Paryż - 1940 Partż) |
Chromolitografia, papier |
19 x 16 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Maurice Leloir po prawej stronie u dołu druk: LA PARTIE DE BATEAU / COSTUMES 1830 |